Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki GTA V-el akar játszani, belépő szintű géppel?

Figyelt kérdés

komolyan, minden oldalon van 1-2 olyan kérdés amiben szerepel a GTA.. miért? értsétek meg, ha GTA-zni akartok, vegyetek konzolt.. "húúú-húúú, konzolos köcsög, csak a PC.." NEM!

a GTA (az egész sorozat) egy konzolról átkonvertált vacak, ha csak nincs 4-500.000 ft od gépre, felejtsétek már el, mert nem fog olyan élményt hozni..



2015. júl. 12. 17:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"nem igazán értem" → "1440x900, low"


Már azzal a mondatoddal megválaszoltad a kérdésed. Ha neked ez is elég, pénzkidobás volt 3 éve az a 120 ezres PC. Vehettél volna 6 éve egy Xboxot 60 ezerért és még másfél évvel hamarabb meg is kaptad volna.


"verry high grafikán egy gtx 650 ti elviszi"


Nem. A GTA V jól skálázható és jól optimalizált, de ha az ember odapakol a beállításoknak, földhöz vág egy felső-középkategóriás gépet.

Gamer magazin videója: https://www.youtube.com/watch?v=cShL_nyfiXU

28 percnél mutatják, milyen beállításokkal megy, milyen PC-n és milyen sebességgel.

2015. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"nem igazán értem, hogy mire fel kellene 4-500k."

Hogy pontos legyen az idézet. Gondolom mindketten beláthatjuk, hogy a "3 éve 120k" és a "4-500k" között van némi különbség. Konkrétan annyi, hogy egy 300k-s gépből (de simán megkockáztatom a 200-at is) kihozható a "next-gen" grafika. (mintha a grafika lenne a lényeg) A FullHD 30 FPS nem nagy szám. És megmaradt a zsebemben egy fél kocsi ára.

Nem azt mondom, hogy a PC jobb, mint a konzol. Azt mondom, hogy a PC is van olyan költséghatékony játszani, mint a konzol. Ha pedig figyelembe vesszük utóbbi sokoldalúságát, még talán jobban is jövünk ki azzal. Persze az megeshet, hogy ezért kompromisszumokat kell kötni.

G.

2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
high -verry high és nem "verry high" ! fölösleges texeláció meg ilyen olyan csili vili nincs be kapcsolva... mert nem is bírná legalább azt olvasdd amit írok ne be képzeld !
2015. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21/23

A kérdés nem max. beállításokról szólt, és az, ha valami very high nem jelent maxot.

Nekem r9 290-el mindent amit fel lehet tenni ultrára, vagy very highra az ott is van, egyedül az msaa-ban tettem egykis kompromisszumot, hogy stabil legyen az fps, és ez a gép olyan ~250 volt, de olcsóbban is megtudtam volna úszni.

Szerintem olyan 150-200 között már lehet olyan gépet összerakni, amivel teljesen élvezhető, high-ultra, némi kompromisszummal.

2015. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!