Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki GTA V-el akar játszani, belépő szintű géppel?

Figyelt kérdés

komolyan, minden oldalon van 1-2 olyan kérdés amiben szerepel a GTA.. miért? értsétek meg, ha GTA-zni akartok, vegyetek konzolt.. "húúú-húúú, konzolos köcsög, csak a PC.." NEM!

a GTA (az egész sorozat) egy konzolról átkonvertált vacak, ha csak nincs 4-500.000 ft od gépre, felejtsétek már el, mert nem fog olyan élményt hozni..



2015. júl. 12. 17:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
itt nem arról van szó, hogy konzol fan lennék, nem olyan rossz gépem van, amin játszok.. egyáltalán nem zavar, de egy 200.000 ft os gépet simán megzabál a GTA..
2015. júl. 12. 17:58
 12/24 anonim ***** válasza:
Mert szeretnének szórakozni. Nem mindenkinek fut több százezres gépre.. Az oldal meg azért van hogy megkérdezzék.
2015. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

" egy 200.000 ft os gépet simán megzabál a GTA.."

Ez egy nettó hülyeség. Nem a hülyeazértnemvagyokban kell előre összerakott gépet venni, hanem szakoldal (ipon, PCX, stb.) webshopjának van gépösszerakója. Ha nem boldogul az ember, kérhet segítséget fórumokon pl. PH! illetve szerintem mindenkinek a tágabb környezetében van legalább egy személy, aki konyít a témához.

2015. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
egy összerakott gépről van szó
2015. júl. 12. 18:12
 15/24 Nemohalacska ***** válasza:
70%

Még ha lenne is rá keret sem vennék jobb gépet. Érdekes módon úgyis letudom benne lőni az embert hogy nem csillog olyan szépen az út az esőben. Vajon hogy csinálom??

Sőt még azt a szentségtörést is elkövettem hogy 800x600-as crt monitoron játszok vele. Júúj!


Bizony vannak akik virtuális maszturbáció nélkül is képesek játszani.

2015. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Amúgy jó lenne arra is rájönni, hogy a "Minimum system requirements" és "Recommended system requirements" nem ismeretlen állatfajok, hanem ezek írják le, konkrétan milyen gép, mennyi memória, milyen kártya kell hozzá. Ha premier plánban akarod élvezni a játékot, elolvasod az ajánlott rendszerkövetelményeket, hogy milyen masina kell hozzá, és akkor célirányosan tudod összerakni a gépet, nem kell találgatnod.
2015. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mert akik az olyan kérdéseket teszik fel, azok rendszerint még gyerekek saját kereset nélkül, a gyenge PC-ikre pedig vagy a zsebpénzükből spórolnak, vagy anya/apa vesz nekik valahol valamit.


A dologhoz pedig hozzá tartozik, hogy maga a videojáték platformtól függetlenül egy költséges hobbi, Magyarországon pedig még csak inkább kialakulóban van a gamer kultúra. Akik már értik és értékelik a játékokat, azok első generációi mostanában lépnek szülői korba, akik pedig nem ebben szocializálódtak, egyszerűen idő és pénzpocsékolásnak tekintik.

2015. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"de egy 200.000 ft os gépet simán megzabál a GTA.."


Te se értesz hozzá, mégis lehülyézel mást.

A gta-nak még csak nincs is olyan nagy gépigénye.

2015. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

3 éve 120k-ért vett gépen játszottam a VGA V-öt (1440x900, low), nem igazán értem, hogy mire fel kellene 4-500k.

Nekem mocskosul nincs pénzem konzolra, a konzolokhoz játékot venni meg még annyira sincs, szóval marad ez. Te viszont még úgy látom, hogy semmiért nem dolgoztál meg az életben, mert nem becsülöd azt, ha az ember összeszedi magának a kis (értsd: megkeresni mocsok sok, elkölteni kevés) pénzét és az abból kapott eszközt használja, olyan beállításokkal, amilyeneket az ki tud szolgálni. És ebből próbálja a legtöbbet kihozni.

Magyarisztán nem az a hely, ahol az átlag júzer 300k-s géppel futkosik, itt a dolgozó ember örül, ha össze tud szedni 5 évente 100k-t egy asztali PC-re.

G.

2015. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
full hd-ban high -verry high grafikán egy gtx 650 ti elviszi.. de nagy gép igénye van..
2015. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!