Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki GTA V-el akar játszani, belépő szintű géppel?

Figyelt kérdés

komolyan, minden oldalon van 1-2 olyan kérdés amiben szerepel a GTA.. miért? értsétek meg, ha GTA-zni akartok, vegyetek konzolt.. "húúú-húúú, konzolos köcsög, csak a PC.." NEM!

a GTA (az egész sorozat) egy konzolról átkonvertált vacak, ha csak nincs 4-500.000 ft od gépre, felejtsétek már el, mert nem fog olyan élményt hozni..



2015. júl. 12. 17:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert apa még a pc-t se akarja újítani nem még, hogy konzolt vegyen :)


Aki felnőtt ember az nem trükközik hülyeségekkel, hanem vesz egy gépet meg egy GTA5öt azt játszik.

2015. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ahhoz "4-500.000 Ft-os gép", értem hova akarsz kilyukadni, de azért még mindig jobban élvezhető egy játék pc-n mint konzolon (grafikai szempontokból, már ha ugyanarrol a játékról van szó).
2015. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
*ugyanarról
2015. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a GTA első két része (felülnézetes) PC-re jött elsősorban, legalábbis konzolon egyikkel se találkoztam még.

Azonkívül PC-n azért szeretik jobban játszani szerintem, mert a korábbi részeket pl. modern konzolra egyáltalán ki se adják. És speciel szerintem a felülnézetes GTA 1 is igen jó játék, nemkell ultrabrutál ötdés HD grafika meg agyonfejlesztett realisztikus fizika hozzá. Arról nem is szólva, hogy a GTA első részében HÁROM(!) város is volt egyben (ráadásul nagyobbak is voltak), a GTA 3-tól pedig mindig csak egy-egy. Megvan a GTA 1-ből mind a három térkép (Liberty City, San Andreas, Vice City), meg tudom mutatni.


Azt meg én se értem, hogy amint megjelenik egy új epizod, amihez természetesen új gép kell (hardverlobbi), egyből rohanjunk a hülyeboltba új masináért...van millió+1 másik játék ami legalább olyan élvezetes mint a "géjtéá öt", és nem kell hozzá egy komplett paksi atomerőmű hogy baj nélkül fussanak.

2015. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Először is, mert a PC-t használók 80%-a nem is ért a saját gépükhöz. "Ez ötszázezer forint volt, biztos elmegy rajta minden életem végéig, hiszen drága volt."

Mondja, miközben egy GTX 740 van benne, i7-es processzorral, retek 600W-os "GAMER" táppal, 50k-s alaplappal.


Másodszor normális PC-t összelehet 200-250k-ból is rakni. Nem kell ide 400-500 ezer.

2015. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Vegyen az öreganyád konzolt, előbb veszek egy normális gépet, mint egy nagy TV-t 200 ezerért és egy xbox ot 50 ért. Abból pont kijön egy normál gamer gép, ami 1000x jobb mint egy konzolos kockaság.
2015. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

U.I. GT 740, nem GTX.

>.>

2015. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Atya ég :DD miért kell ezen kiakadni azért van az oldal, hogy feltegyék a kérdéseket... Neked jobb konzolon másnak pedig gépen és ennyi. A 400-500 ezer forintos géphez meg no komment nem hiszem sok rálátásod lenne a gépekhez :D maradjál csak a konzolnál ;)
2015. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak viszont sokan, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy legyen konzoluk vagy drágább számítógépük. Szórakozni viszont ők is ugyanúgy szeretnének. A játék maga sem olcsó, ha meg nem fut a gépen, akkor bukta a dolog.

Te most már a szórakozásnak a lehetőségét is elvennéd azoktól, akiknek nem telik erősebb gépre, konzolra? Zavar ez téged?

2015. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
akinek élmény kell nem grafika vesz 6-7 ezerért egy hd 5670 ddr5 1gb karit esetleg egy gts 450 et ami jóval jobb mondjuk mellé egy i3 530/550 ez szutyok 5-6 ezer forint de lehet még ennél olcsóbban is van. szutyok lga 1156 alaplap 6-7 ezer hozzá 5 giga ram 6-7 ezer.
2015. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!