Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen akár vihető játék is?

Ezen akár vihető játék is?

Figyelt kérdés

Üdv


Venni fogok egy Surface Pro-t mert a következő évet már az egyetemen kezdem meg,és kell egy eszköz "apróasszisztens" ,

viszont ahogy néztem Win10 van rajta (illetve még win 8.1 ,de holnaptól frissíthető).

Azon gondolkodtam,hogy ez rendes gépekre szánt win 10 vagy valami mobil cucc win 10 kinézettel?

Na meg ha rendes win10 akkor futtatható játék?

Hiszen 4 gb ram i5 3317U , Intel GMA 4000 dupla vga, 128gb ssd.


2015. jún. 28. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Heló,nem rossz kis gép ez.Biztos vagyok benne hogy menne pár jobb játék rajta de a helyedben kicsit régebbiekben gondolkodnék (2012 elöttiek).Sajnos az ilyeneknek nem valami jó a hűtése.Ezért ha nagyobb gépigényű játékokkal játszol,akkor megrövidíted a gépet élettartamát.
2015. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100.000 ft , nem gta v-re akarok menni természetesen,csak a PC-re telepíthető játékok érdekeltek,hogy ne menjek azért falnak az unalomtól.
2015. jún. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!