Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem bootol be a laptop. Mi...

PapY kérdése:

Nem bootol be a laptop. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Föl lett telepítve a windows 7, és nem bootol be. Viszont az esc lenyomására behoz egy menüt. (Mint amikor linux és windows is telepítve van és ott lehet választani hogy mit töltsön be) Ha ott kiválasztom akkor bebootol.


Mi a probléma? Van rá megoldás? Ha van akkor mi?


2015. máj. 25. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kép jobb lenne (vagy vedd ki a telepitö lemezt)
2015. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
állítsd be a biosban, hogy melyik legyen az alapértelmezett boot eszköz és akkor jó lesz gondolom.
2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Telepítő lemez kivéve, a boot beállítva (hdd az elsődleges) De még mindig nem bootol...csak megjelenik az Asus felirat majd újraindul.
2015. máj. 25. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg még resetelheted a biost, lehet vmi átvan állítva, csak átsiklottál felette. Fail-safe, Optimal, Default settings néven ott kell lennie.
2015. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fényképezd le és rakjad ide ki nekünk
2015. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bios reset megoldotta a gondot! (még mindig nem tudom mi volt a baj, de nem számít)


Köszönöm a segítséget! :)

2015. máj. 25. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Megmondom egyébként ezt akartam írni


Tehát:boot sorrend beállitva a DVD hogy arról induljon ,viszont van egy másik része az pedig egy külön menü részen


1 [link]


2 [link]


második kép röl beszéltem

2015. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!