Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha játszani szeretnék a mai...

Ha játszani szeretnék a mai nagyigényű játékokkal (pl. gta 4) akkor megéri ezt a laptopot választani?

Figyelt kérdés

Toshiba Satellite L505-110: (leírom az egészet)

- Intel Core 2 Duo processzor (2.2 GHz,800MHz FSB,2MB L2 cache)

- Windows 7 Home Premium

- ATI 4570 512MB VGA

- DVD-író

- WLAN

- Bluetooth

- HDMI

- 5:1 kártyaolvasó


2010. febr. 23. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig jónak tűnik de nem írtad le hogy mennyi memória van benne. de ha olyan 4 giga körül van akkor tökéletes, 2 egy kicsit kevés de a játékok futnának rajta.
2010. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a gta IV felejtős, szerintem kevés lenne neki a proci, de az egyéb játékok (cod sorozat, nfs sorozat, gears of war...) ha nem is max grafikán, de szépen futnának
2010. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 GB RAM. Az lemaradt...
2010. febr. 23. 17:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként azért pont a gta IV-et kérdeztem mert youtubeon láttam hogy vkinek a procija 2.2 GHz-es és akadás nélkül ment
2010. febr. 23. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem emberi áron nem is kapsz olyan laptopot, amin az a pocsék átirat tűrhetően futna. Amúgy mind a processzor, mind a videokártya gyenge lenne abban a cuccban, amit írtál.
2010. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!