Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépem nem enged fel...

Számítógépem nem enged fel Windows XP-t telepíteni, miért?

Figyelt kérdés
behalt az alaplap,proci a régi gépről rendeltem újat, és ramot is (Amiről kiderült, hogy hibás, visszavitettem garancia futárral) proci g3420,alaplap gigabyte h81m-ds2v memóriát tudtam szerezni egy régi ismerőstől 1gigásat, de csak win7-et tudtam rá rakni, mert xp telepítésnél mindig kékhalálozik , win 7 meg elég lassú így, azt meg nem tudom mennyi idő mire kicserélik a ramom, lehet jobban járnék, ha addig szereznék bele +2gigát, és ha megjön a 4 giga akkor 6gigám lesz?
2015. máj. 4. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A Win7-tel mindenképpen jobban járnál, még az eszement hardverigényével együtt is.


Az alaplapnak egyébként sincs Windows xp támogatása.

2015. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy jobban járok, de az 1giga ram kevés nagyon, de azért gondolom, amíg nem érkezik meg a 4giga azért 3gigával jobb életérzés lenne netezni, és talán lolozni is tudnék végre
2015. máj. 4. 14:47
 3/7 A kérdező kommentje:
az előző gépem Core 2 duo e8500 3,2ghz, 4gb ddr2 ram-mal és nem vagyok zöldfülű ebben a témában.. annyira :D
2015. máj. 4. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam, egy fia driver nincs az alaplapodhoz XP alá.
2015. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemn támogatja az alaplapod a Windows Xp-t, nincs hozzá driver, nem fogod tudni telepíteni.
2015. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor a mostani alaplapok közül már egyik se támogatja az xp-t, csak win7-től felfele?
2015. máj. 4. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Miért támogatnák? Már a Microsoft sem támogatja.
2015. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!