Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol ki a számító...

Miért nem kapcsol ki a számítógépem? Lent

Figyelt kérdés

Hali. Olyan problémám van, hogy nem kapcsol ki a gépem. Már jó ideje csinálja ezt, de eddig nem foglalkoztam vele, de már nagyon kíváncsi vagyok.

Nos már újra lett téve jó párszor, sosem segített rajta. Rámegyek a leállítás gombra, leáll, kikapcsol, de ahogy megnyomok egy gombot a bill-en vagy megmozgatom az egeret akkor bekapcsol.

Már szedtem szét darabokra, pucoltam ki mindent és nem jöttem rá mi lehet a hiba.

Kérem szíves segítségeteket! Előre is köszönöm! :D



2015. febr. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A BIOS power Management nél kellene az ACPI-t S1 módba állítani azthiszem ez lehet a baja. de ha nem alatta biztosan találsz majd a billentyűzettel és az energiagazdálkodással kapcsolatos beállításokat. Sajnos ahány alaplap annyi BIOS úgyhogy nemtudom pontosan megmondani a lépéseket.
2015. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nézd meg az energia gazdálkodásban is, nics-e az

alvó (hibernált) állapot ideje elállítva.

2015. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az alaplapom asrock 970 extreme 3, megnézem akkor a uefi-be, csak megtalálom. Köszi a segítséget!
2015. febr. 26. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg van! :) Köszi, ment a pacsi
2015. febr. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!