Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan érdemes összerakni/vásá...

Honnan érdemes összerakni/vásárolni egy teljesen új PC-t?

Figyelt kérdés

Üdv! Még az idei év során szeretnék egy teljesen új konfigurációt megépíteni a régi sok évet kiszolgált helyett. 250 ezer forint körülire gondoltam, főleg egy közepes gamer pc-re, bár ez most irreleváns a kérdés szempontjából.


Eddig két elég jó webshoppal találkoztam a hardvervásárlással kapcsolatban. Az egyik az ipon a másik pedig a pcx. Mindkét helyről vettek már azóta is tartó elégedettséggel rokonaim vagy haverjaim hardvert, de én több szem többet lát alapon kérdezném, hogy van e még ezeken kívül megbízható, minőségi és árszínvonalat tekintve is elfogadható webshop esetleg konkrét üzlet/bolt. Minden hardverből dobozos-újat vennék, jelen esetben a használtak nem játszanak és budapesti elérhetőségű dolgok érdekelnének.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. ápr. 6. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Az ipon es a pcx nem veletlenul a leg'hiresebb':)
2015. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Aqua

Extrem Digital (bár ez utóbbi picivel magasabb árrést alkalmaz)

BestByte

2015. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem PCX, olcsó és én is onnan rendeltem az alkatrészeket.
2015. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Extreme digital nagyon drága, a bestbyte meg piszkosul drága.

Akkor már inkább bluechip.

2015. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat :) extreme digital-tól pont most rendeltem állóventillátort, de kétlem, hogy hardverügyileg ők lennének az első gondolatom. az Aqua-ról már hallottam, de őket még jól megkell néznem. egyébként mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat, a tervezéshez mindegyik opció jól jön, akár minden hardvert külön helyről is lehet venni ha éppen ott olcsó az adott konkrét dolog :)
2015. ápr. 7. 01:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel az Aqua-ról nincs sok info-d: Az Aqua több üzlettel rendelkezik szerte az országban, a boltjukba a kiszállítás ingyenes és jók az áraik, hatalmas a választékuk. Utóbbi 2 gépem alkatrészeit eddig tőlük vásároltam, soha nem volt semmi gond.
2015. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

[link]


[link] - én innen vettem, viszont a budapesti boltjukban van egy rövid haju faszi az nem nagyon segít ki semmivel, viszont a pc-max olcsó és még jó is, a pcoutlet az inkább minőségi, drága, viszont 100.000Ft körül vannak elég jó gamer configok is, az egyetlen baj hogy az össze quad core-os elfogyott 100 alatt..

2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
sőt ahogy látom az ÖSSZES quad core-os
2015. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%

ha egy jó gamer gépet akarsz ami majd vinni fogja a következő 5 évben lévő dolgokat akkor: [link]


örülök ha segitettem:)

2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kovetkezo 5 even egy GTX 750-el es egy Pentiummal?

lol

2015. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!