Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kell 30 ezerért "gémer"...

Miért kell 30 ezerért "gémer" egér valakinek, ha egy 1000 Ft-ossal is profi a csávó?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben parasztvakításnak tartom ezeket a csúcs dpi-s segget is kinyaló egereket, azon kívül, hogy kényelmesebb valamivel, több haszna nincs. Én a legolcsóbb Genius-t veszem, mégis pofátlanul jól játszom, nem értem... Isten vagyok? :D

#egér #sajt #mákostészta #tűzőkapocs #atombombarobbanás #cseresznyefabimbó
2015. márc. 9. 08:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Legolcsóbban talán ezt javaslom: [link]


Bemutató, teszt nélkül: https://www.youtube.com/watch?v=r2nG19OEB9A


Én az X4-est használom, az 6000ft körül érhető el (5 fokozatú dpi, belső memória, dpi függő világítás, sok gomb, pontos, stabil, van benne anyag)

2015. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :) Igaz, elhamarkodott kérdés volt, visszanézve pár kérdést, nem gondoltam volna, hogy fogsz ajánlani. Hiszen mindig ellenpéldával éltél minden kérdésnél.


Nekem lapátkezem van, és mindig is szerettem volna elfektetni teljesen az egéren... Hátha valóra válik az álmom. :D


Ezt az egeret én is nézegettem most délután, és elég sokan ajánlják, viszont a név számomra ismeretlen, ezért kcisit fenntartásokkal kezeltem. Egy gigabyte force m7 ragadott még meg.


Köszi a tippet még egyszer, átgondolom. :)

2015. márc. 9. 21:55
 23/24 anonim ***** válasza:

A KeepOut egy friss spanyol márka. Plusz emlékeim szerint minimum 2 évig garis, tehát bukni nem nagyon tudsz vele.

Itt találkoztam először velük: [link]

(megvettem a 33*88 centis egérpadjukat is, nagyon jó)

2015. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod még egyszer (a referenciáért ;), zöld kéz neked is, mindenki másnak is! :)
2015. márc. 10. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!