Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kell 30 ezerért "gémer"...

Miért kell 30 ezerért "gémer" egér valakinek, ha egy 1000 Ft-ossal is profi a csávó?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben parasztvakításnak tartom ezeket a csúcs dpi-s segget is kinyaló egereket, azon kívül, hogy kényelmesebb valamivel, több haszna nincs. Én a legolcsóbb Genius-t veszem, mégis pofátlanul jól játszom, nem értem... Isten vagyok? :D

#egér #sajt #mákostészta #tűzőkapocs #atombombarobbanás #cseresznyefabimbó
2015. márc. 9. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Komfort érzet, és stádium. Egy vérbeli gémer, gémer egérrel játszik.

Ha szamuráj lennél, nem elégednél meg egy bozótvágó késsel, bár kétségtelen hogy azzal is lehet kaszabolni.

2015. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom - ha ezt a kettőt összehasonlítom, akkor sok lényegi különbséget látok:

[link]

A másik meg: mindenki azt használ, amit szeretne és meg is tudja venni.

2015. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy az. Egy gamer egérrel egy hozzáértő jobban tudd játszani. Egy átlagos felhasználónak mint neked, elég egy ezer forintos is. Nekem meg jó a 4-5 ezer foritos márkás lézeres egér. Mert egy átlagos egér 4-5K körűl kezdődik. Ez a legalja mindennek és nem is játékról van szó.
2015. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésképp, de én is kíváncsi vagyok mire jó a gamer egér. Terveztem hogy veszek, de kipróbáltam unokatestvéremnél, és semmi különöset nem vettem észre. Volt rajta egy kellemes funkció, miszerint egy oldalsó görgővel lehetett állítani az egér sebességén. De kb ennyi. Nem volt másabb semmivel.. Így elvetettem a témát. A fogás lehet még különbség talán.
2015. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mégis agyonverek mindenkit, az az érdekes. De nem is erről van szó. Szerintem az első hozzászóló áll legközelebb a dologhoz, az ő válasza reális számomra. Mindenkinek megy zöld. :)
2015. márc. 9. 09:32
 6/24 anonim ***** válasza:
A "gamer" kiegészítők 99%-ban a marketingről szólnak. Tudtommal már forgószékből és számítógépasztalból is van "gamer" verzió, ami duplaannyiba kerül és idiótábbnál idiótább színekben kapható. Lehet, hogy az a maradék 1% amivel jobb egy ilyen valakinek megér 29.000 forint felárat, de szerintem értelmes ember messze elkerüli az ilyeneket.
2015. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Már nem is utolsó, #3-nak ment volna a válaszom. :) Szerintem semmi értelme 10 ezres egereket venni, én is azt látom.
2015. márc. 9. 09:33
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális egérben sokkal jobb a szenzor. Ha valaki hirtelen ránt nagyokat, akkor egy meccs múlhat azon, hogy 100%-ig pontosan mindig ugyanoda tér vissza az egér, úgy szokta meg, hogy ha akkorát mozdul csuklóból oda-vissza, akkor pontosan mindig pl. 70 fokot fog fordulni. A gagyibb egerekben másképp reagál, kihagy a szenzor, pontatlan, előfordulhat, hogy 60, vagy 80-90-et fordul. Márpedig ha nem tudja eltalálni az illetőt, az az életébe kerülhet.


Nyilván, ha valaki csak tdm szerverekre jár vagy moba játékokkal játszik, akkor soha semmit nem fog érzékelni belőle, és ezt én sem tudom megérteni. Dotához minek 15e forintos egér? De ha valaki vesz magának egy profi egeret, az egy életen át szolgálni fogja. Most pl. a Kana v2 már belépő szintnek számít, és ha valaki komolyan játszik, versenyekre jár, ő meg fogja tudni mondani, hogy ég és föld a különbség a Tesco 1500 és egy normális egér közt.


És itt jön be a képbe az, hogy attól mert valami 30e forintba kerül, még nem lesz jó egér. Pl. az említett MadCatz Rat 7 egy rakás ****, javarészt a szenzorja miatt.

2015. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ár 60%-a a marketingre megy el, de abban a maradék 30%-ban ott van a makrózhatóság, precizitás, anyaghasználat és a technológiai bónuszok. Én pl nem tudnék se játszani, se dolgozni egy olyan egérrel ami kényelmetlen, vagy gagyi műanyag amitől izzad a kezem, vagy csak simán nem lehet makrózni se (ez a kategória kezdődik kb 5000ft-tól, szóval nem vészes azért).
2015. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Math is hard. ~40% akart lenni.
2015. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!