Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Emagról rendeltem egy monitort...

Tami86 kérdése:

Emagról rendeltem egy monitort és pár nappal később vettem észre, hogy a hátulja be van törve! Éltem a 15 napos visszaküldéssel és 2 napra rá a futár el is vitte a terméket, minden tartozékot, számlát, garancia papírt is visszaküldtem!?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki?Ha igen akkor kb mennyi idő,míg válaszolnak vagy történik valami előrelépés az ügyben?
2014. dec. 7. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Több hibát is elkövettél, először is, hogy az Emag-ról rendeltél.

Másodsorban én ugyan még nem jártam így, de nem adnék ki mindent a kezemből csak ha már nyújtják vissza a pénzt.

2014. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Viszont a futár hagyott itt egy átvételi elismervényt!Azt is írják az oldalon,hogy kivizsgálják az ügyet és utána értesítenek,hogy küldenek egy új terméket,vagy visszaküldik az árát!
2014. dec. 7. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így rendben van. Annyi a dolgod, hogy kivárd a fejleményeket. Talán az elismervényre rá is van írva, hogy ez kb. mennyi idő. Ha nincs, akkor meg az adott izé (emag? az mi?) honlapján érdemes szétnézni. Biztos van egy GYK szekció, vagy valami.
2014. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor még inkább nem értem. Ugyanis én eddig úgy tudtam, hofgy a vásárlástól való elállás joga az országban úgy működik, hogy a vevőnek internetes vásárlás esetén 14 nap áll a rendelkezésére ami a termék kézhezvételétől számítódik és ez alatt az idő alatt indoklás nélkül visszakérheti a gép árát.


Én a helyedben nem hagynám magam, és holnap felhívnám őket telefonon és a netes vásárlás esetén való elállási jogra hivatkozva követelném a pénz azonnali visszafizetését.

2014. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltéve persze ah ezt akarod, mert az még nem derült ki, hogy pontosan te pénzt akarsz vissza, vagy csak cserét?
2014. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Axel015 ***** válasza:
én is rendeltem onnan már, és utána néztem ennek, 4 nap még kiér bukarestbe, mivel ott van a szervizük, 4 nap még visszaér hozzád, és erre még rá jön az az idő ameddig szerencsétlenkednek vele, tehát min 10 nap még visszakapod.
2014. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Cserét kértem egy újra!Szóval akkor kb 10 nap mire hoznak egy másikat.Oké köszönöm reménykedem benne ,hogy ez így is lesz majd!
2014. dec. 7. 12:17
 8/11 anonim válasza:
Kedves egyes. Igen elég sok hiba volt az emaggal mostanában, de sajnos csak a negatív kritikát olvassátok. Én már többször rendeltem tőlük, és most is megtettem. Azért is van az a lehetőség, hogy a csomagot kibontod mielőtt kifizeted, mert ezt az emag nagybetűkkel kiirja, így lehet elkerülni a problémát. Én még eddig nem panaszkodtam, de sose lehet tudni, ez jó indok arra h ezután kibontsam a csomagot, fizetés előtt. Ez jogodba áll. És ha azt ígérték javítják/cseélik ez meg is fog történni. Nekem 2,5 hét alatt javították nemrégibe a terméket, még tavaly vettem.Ez éppen megtörténhetett volna bármely nagy áruházban is, ahol még sokszor a dobozba se engednek belenézni csak ha kikönyörgöd.Tisztelet a kivételnek.
2014. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fontos tudni, hogy az Emag csupán még Magyarországon számít rosszabb oldalnak. Nem tudom, mi ennek az oka. Romániában és Bulgáriában nagyon jónak és megbízhatónak számítanak.
2014. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves nyolcas! lehet hogy jogodban áll, de attól függetlenül az összes futár bunkó és pályát tévesztett ember

mert a végén meg győz róla hogy neked ehhez nincsen jogod és ilyet nem lehet csinálni és el kezd pampogni, a futárok már csak ilyenek

2015. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!