Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a páros vajon jól bírja...

Ez a páros vajon jól bírja majd egymást? (cpu+vga)

Figyelt kérdés

Intel i3-4160 (3,60GHz) + NVIDIA GTX760


Tudom, hogy i5-tel jobb lenne, de bőven túl drága a videó kártya is, ezért próbálnám határesetre kihozni.

Szóval a procival együtt hellyel-közzel elég lesz pl. egy AC: Unity-hoz?

Amihez igazából i5 kéne, de nekem elindult az i3-mal + gts450-el, csak minimumon cseppet lagolt.



2014. dec. 2. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó nagy kibszás ez az AC: Unity, mert amúgy nem akartam újítani a gépemet.... :D
2014. dec. 2. 21:51
 2/6 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Egy r9 280-al jobban járnál.
2014. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajtai László ***** válasza:
A proci kihajtja a vga-t az biztos. Hogy a játéknak elég e 2 mag plusz ht, az más kérdés. Ha eddig nem lépett ki játék közben akkor nm lesz baj
2014. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#3:

Nem játszok vele, csak letöltöttem, kipróbáltam, hogy a jelenlegi konfig mellett elindulna-e, de nem is tudnék vele játszani, mert még minimumon is érezhetően nem bírja az iramot.


#2:

Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a véleményedre :)

Nem bízok az AMD kártyákban, mert mindegyikkel csak a baj van. Egyik driver ehhez a játékhoz nem jó, másik ahhoz, harmadik ok nélkül kifagy játszás közben, patch-re kell várni, stb. Szóval sok jó tapasztalatom nincs az AMD-kről.

2014. dec. 3. 14:00
 5/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Rendben te tudod. Nekem is nvidiám van, úgyhogy mostani AMD kártyákkal nincs tapasztalatom, viszont ár/értékben az r9 280 pl jobb.
2014. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én is Nvidiás vagyok és most vettem gtx 760-at de rengeteget vacilláltam a 2 kártya között (r9 280) amdvel az a baj hogy valóban rosszak a driverei és még össze is akadhatnak.Rengeteg tesztet olvasgattam és nem szinte minimális a különbség (játékoknál 5-7 fps).
2014. dec. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!