2013. okt. 14. 16:44
1/3 anonim válasza:
x+(x+2)+(x+4)+(x+6)+(x+8)=210
(A zárójelet csak az átláthatóság kedvéért tettem bele)
3/3 anonim válasza:
a+ a+2+ a+4+ a+6+ a+8=210
5a+20=210
5a=190
a=38
Tehát 38, 40, 42, 44 és 46.