Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret ajánlotok?

Milyen gamer egeret ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gamer egeret venni amin van 2-6 extra gomb, kényelmes és sokáig jó. 20.000 Ft. fölé nem nagyon akarok menni. Eddig a Razer Taipan vagy a Razer DeathAdder tűnik legmegfelelőbbnek. Tudnátok mondani hasonlóakat? Melyik éri meg jobban?

2014. nov. 23. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Logitech G300

Mind a 9 gombja programozhato.. szinte barmire amit csak szeretnel,valamit 8 allithato szinu vagy kikapcsolhato,oldalankent 1-1 LED csik van.

Meg sorolhatnam az adatait,de mivel mobilon irok,kihagyom.


3 eve hasznalom,tokeletesen mukodik.

Meg ha jol emlekszem 2 vagy 3 ev garancia van ra.

2014. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A G300-at próbáltam, olyan kicsi, mint egy laptop egér, nem nagyon van rajt fogás.(Persze van, akinek ez jön be.)

Én is a DeathAdder és a Taipan között vacilláltam, de végül a DeathAddert választottam, mert annak palm gripje van(teljes tenyérrel is lehet fogni). A Taipant akkor ajánlom, ha karmos fogásod van.

2014. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A G300 ránézésre nem igazán tetszik, főleg azért mert nem az oldalán hanem a tetején vannak az extra gombok.

A DA és a Taipan közül a Taipant preferálom jobban mert annak mindkét oldalán van gomb és szimmetrikus.

Ha jól tudom nekem palm grip fogásom van mivel ráteszem az egérre a tenyeremet.

2014. nov. 23. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
En is a Logitech G300-at ajanlom.
2014. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami más van, ami nem G300?
2014. nov. 23. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Tenyeres fogásra a Taipan kicsi lesz. Akkor viszont a DeathAdder lenne a jó.

De ha már Logitech, akkor nézd meg a G402 Hyperion Fury-t is, nemrég jött ki: [link]

2014. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nagy tenyerem, nem hinném hogy a Taipan olyan rossz lenne. Ez az új logitech meg szintén nem annyira jó, ha jól látom csak jobb oldalon vannak gombjai de az viszont rengeteg... Jobban tetszik az aminek mindkét oldalán van gomb.
2014. nov. 23. 15:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé úgy látszik hogy mégis a Razer DeathAdder-t fogom választani, de van egy újabb Chroma típusa is. Melyik éri meg jobban?
2014. nov. 23. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
A Chroma annyit tesz, hogy bármilyen színűre állíthatod a világítást. A magasabb DPI meg parasztvakítás, ki a tököm használna egy egeret 10 ezer DPI-n? Ha nem annyival drágább a Chroma, akkor vedd azt. Én jelenleg maradok a zöld színnél a 2013-massal :)
2014. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!