Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok ilyen...

Milyen egeret ajánlotok ilyen árkategóriában?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van nagyon sok csili-vili több 10 ezer forintos egér, de egyrészt nem mindenki engedheti meg magának, másrészt nincs is rá szükségem.


Olyan egeret keresek (akár gamer egér is lehet...) amely olyan 5000-8000 ezer forintos árkategóriában van, nem megy tönkre egy év alatt, hosszú távon kihúzza, jó minőségű, saját programmal rendelkezik, programozható gombok, DPI beállítás lehetőség.


(Ami előny ha világos kék ledek vannak rajta, alul vagy felül.)


Amiket eddig kinéztem:


[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 1. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

én a régi,logitech mx-518 típusut ajánlom,vagy a FireGlider black sharkroon-t.

Mind a kettővel volt szerencsém játszani,és mind a kettő bevált.

A Fire' jelenleg is megvan,és nagyon szeretem,mert egyrészt hatalmas egérről van szó,és a súlyát is lehet állítani,tehát b*szott nehéz is, gaming'hez ideális. :)

2014. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sharkoon-ról viszont azt halottam, hogy gagyi minőség, ez igaz? Tehát nem kopik el a kezem alól 1 év alatt?
2014. aug. 2. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb(1-2k) lehet,de ami kicsit minőségibb,azzal nem lesz gond. Játékra használom,és elég sokat nyomkodom,de semmi baja nincs.
2014. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!