Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Egér padot/Egeret...

Milyen Egér padot/Egeret ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy nekem, de az már meg tette amit kell, elég régi. "Trust Gxt" Elég sokat gépezek, szval olyan kellene ami bírja a strapát és lehetőleg olcsón!
2014. nov. 19. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy ideig ilyen jó volt én szerettem:)

[link]


Egérpadról csak annyit, hogy ha csuklótámaszost veszel, meg kell szokni, hogy nincs vérkeringés a kezedben, de utána sokkal kényelmesebb én ajánlom :D

2014. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Háát nem nagyon vagyok oda az A4tech márkáért!

Eddigi egereim, Razer, roccat, logitech lehet hogy ebben is maradok. :) De még át gondolom...


Egérpad háát nem igazán kedvelem azt a csuklótámaszosat, nekem sosem volt kényelmes! :) Szval inkább maradok a hagyományos egérpadnál.

2014. nov. 19. 22:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg dizányos egér.. gondolom neked ez az egered van? Ha igen akkor mióta használod? és milyen állapotban van? Véleményed?
2014. nov. 19. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

csak olyan volt a márkától független dolgok miatt ment tönkre :D

Most ezt használom 1 éve:

[link]


az egeret nagyon szeretem mert kézre áll, jól néz ki, kényelmes és még mostis mintha új lenne. De a billel nem vagyok megbékülve a világitása 0 kb :( :D

2014. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmmm értem :)
2014. nov. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!