Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok?

Milyen egeret ajánlotok?

Figyelt kérdés

Játékra kell, jelenleg fél 3/4 éve használok egy a4tech x710bk egeret, de nem vagoyk meg elégedve vele.Már az elején a rége egérről átszokni nehéz volt, fájtak tűle az ujjaim, gondoltam majd később jobb lesz.A problémám vele, hogy lecsúcsnak róla az ujjaim.Úgy döntöttem veszek egy másik mert ez nem kényelmes számomra.


Feltételek:

2k dpi

fingertip grippel jól használható, ujjak nem csúsznak el

usbs

optikai

max keret 8k huf


Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok kinek milyen egér jött be, válaszokat előre kösz.

jelenlegi egér: [link]



2014. nov. 10. 23:56
 1/4 defi@nt ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen játékra. Ha FPS-re kell, ahol számít a pontosság, ennyiért csak használtan kapsz jót (Logitech Mx518, g400, vagy Razer DA) Ha MMO, meg hasonlókra kell, az más szitu. Nem tudom ki hogy van/lesz vele, de számomra nem világos mit értesz azon, hogy lecsúsznak róla az ujjaid. És milyen volt a régi egered? A szenzor/optika és egyéb paramétertek egy dolog, a kényelmi szempontok és az, hogy a TE kezednek mi kényelmes és mi nem: egyedi és szubjektív jellegűek, vagyis totál mász dolog. És ezt a 200DPI-t sem vágom honnét vetted.
2014. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 defi@nt ***** válasza:
2000 DPI akart lenni és "más" nem pedig mász :)
2014. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű fehért Microsoft egérrel toltam végig a Crysis-t az Oblivion-t és az egyéb (akkor még elég komolynak számító) játékokat annak idején. Nem attól lesz valaki kiváló mesterlövész a Bf 4-ben, hogy csúcs szuper egérrel játszik. Egy sima 4000 ezer forintos gamer egér tökéletes manapság, csak DPI-t lehessen állítani. Ha ezek megvannak, inkább az egérpadot igazítsuk a játék stílusunkhoz. Az se baj ha az embernek több egérpadja van különböző célokra, és így ezeket a célokat bármilyen egérrel kihasználhatjuk.
2014. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 defi@nt ***** válasza:
Én is egy feljavított IMO1.1/WMO1.1 párossal tolom főleg és nagyritkán előkerül egy MX500 meg kinzu v1 :)
2014. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!