Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek és mire...

Pető Adrián kérdése:

Milyen gépet vegyek és mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Most szeretnék vásárolni egy laptopot .

A lényeg az hogy egy pár játék fusson rajta (League of Legends, Battlefield3, Call of Duty, stb...) .

Használtat szeretnék venni .

Az ár max 80ezer.

Valaki tudna nekem segíteni abban hogy mire kell figyelni mi legyen benne meg hogyha a vásárlásra kerül a sor akkor a kipróbálásnál mit nézzek meg a laptopon .

A válaszokat előre is köszönöm !



2014. okt. 1. 20:05
 1/2 anonim válasza:

Dedikált videokártya az fontos(Nvidia, Ati ill. AMD). Memóriából jó ha van 2Gb-od, de a játékokhoz jobb a 4.

Prociról csak Intel körben tudok nyilatkozni: nekem most van P4-esem, core duom(laptop), Core 2 Duom, Pentium G3420-am és egy I5-ös laptopja apámnak. Játékra a minimum a Core 2 Duo kell, ami egy 1Gb-os asus kártya és 1Gb memória mellett vitte alacsony grafikán a Black Ops Zombiest, de az egy asztali gép volt. Használtan már kapsz szerintem I7(Azt hallottam, hogy az 1. generációs I5-ösök voltak a legjobbak.)-eset is, csak keresni kell. Ha találsz, akkor a monitort, vinyót és a memóriát érdemes tesztelni. [link] Csak egy példa. Remélem segítettem.

2014. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BM-Striker ***** válasza:

1: MINIMUM 4g ram legyen benne

2: LEGLÁBB M -végű Pentium legyen benne


A többi mindegy ilyen árkategóriában, mivel még ha van is benn dedikált GPU, az nem sokkal erősebb az integráltnál.


Ennyiért nem érdemes új gépet venni, mert ilyen árban mindegyik gyenge.

2014. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!