Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jégorcsolyázás? Milyen márkájú...

Jégorcsolyázás? Milyen márkájú jégkorcsolyát vegyek 3,5 éves jól görkorízó kislánynak? Honnan vegyem? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Mi a szülők nem tudunk. A kislányom 1,5 éves kora óta folyton korcsolyát kér. A nyáron kapott egysoros görkorit, már aznap ment vele a lakásban. A tizenéves unokatesókkal tartja a ritmust: fut, fordul, fékez.
2013. szept. 25. 00:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Milyen márkát ajánlanátok? 18,2cm-es taphossz, 28-cas méretű cipőket hord. Állíthatóra méretűre gondoltam, de melyik: 27-30, vagy 30-33?
2013. szept. 25. 00:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Én állíthatót nem vennék, de ennyi idősen (amíg nem profi sportoló) bőven elég amit a sportboltban lehet kapni.

Kamaszként versenyszerűen koriztam, de az enyémeknek is csak a simát veszem, mert ők csak hobbikorisok.

A cipő legyen kényelmes, a penge átlagosan jó, elvégre nem fog még dupla leszúrt Rittbergert ugrani.

2013. szept. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én mindenképpen a decathlonban vásárolnám meg. nagyon jó minőségű termékeik vannak és a sajátmárkásokra 2 év!!! garancia van. Dolgoztam ott, már akkor is visszavettük a cipőket,ha lerugta az orrát a gyerek,mert ugye nem lenne szabad lejönnie.

de egyébként simán bírják a lábbelik a ké évet, igaz ez nálatok nem mérvadó,mert nem lesz rá jó jövőre.

egy oxelo korit ha veszel neki,meg lesztek elégedve vele.

2013. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OFF:

"elvégre nem fog még dupla leszúrt Rittbergert ugrani"


:):):)

2013. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 2. a választ. Szeretjük a Dechatlonos termékeket . A kerekpár és a görkori is onnan van. Nem tudom mennyibe kerül a jégkorcsolya náluk, de arra gondoltam vennék használtan, úgyis hamar kinövi. Erről mi a véleményetek?

[link]

2013. szept. 25. 23:28
 6/8 A kérdező kommentje:
A kislányom 29-es cipőt hor. 30-cal kezdődő számúra (30-33)gondoltam. Így jövőre még biztos jó.
2013. szept. 25. 23:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem tudom mi az "átlagosan jó". :)
2013. szept. 25. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon tuti! csapj le rá! az ára is szuper! az oxelo olyan 10-es körül lehet. bár a decathlon oldalán azért kukkantsd meg az árakat,nehogy legyen valami szuper akció!
2013. szept. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!