Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy az igazi...

Miért van az, hogy az igazi szakembereknek átlag PC-jük van, míg a 12-15 éveseknek meg erős?

Figyelt kérdés

Látom fórumokon, hogy a régi motorosoknak átlag pc-jük van, míg a kicsiknek erős? Igen, majdnem a kérdést írtam le az ellőbb, de már nem akarom kitörölni. Bár egyszerűbb lett volna, minthogy ezt leírjam. De akkor ezt.. na he' ! A kicsik nmk és értenek hozzá. Jajj de este van. Majd kirakom holnap. De ezt nem fogom csak úgy eldobni, kiírom. Vagy inkább ne? Most ezért írtam ennyit? Drága kenyér... Na de kiírom. Visszaolvasva is baromságokat írtam. Nem rakom ki, még a végén valaki jelenti. Vagy kirakjak? Jajj. Na majd holnap.


:)



2014. szept. 20. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Én pár jó pár évig p4-es gépen játszottam (cs 1.6, gta sa ilyesmik), majd idén nyár elején összeraktam az új gépem.

Igen, rokonoktól gyűjtöttem hozzá a pénzt, de legalább értek a gépekhez (ego :D). Sokkal jobban szerettem a p4-et és az akkori (2005-ig bezárólag) pc játékokat. Minecraftot sajnos nem bírta (alaplapi Intel extreme graphics 2 videovezérlővel az mc ment 8 fps-el, majd Radeon 9200-al 20-25 fps hatalmas droppokkal, minden 5-ik másodpercben lement 0-ra).Sajnos tényleg ez a helyzet, de remélem, hogy neked is valamikor lesz pénzed jobb gépre.

15/f

2014. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Munkára általában nem kell bivalyerős gép.

2. A tizenéveseknek a szüleik veszik a gépet, nem saját maguknak, család mellett.

2014. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!