Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windowsról OSX-re?

Windowsról OSX-re?

Figyelt kérdés
A családnak immáron 7. Éve van egy Packard Bell laptopja, jelzem sohasem volt hardveres problémája a 7 év alatt. Úgy gondoljuk ideje cserélni. Fontos hogy egyelőre csak ketten használnánk a gépet. Rengeteg jót hallottam az Apple macbook pro-ról, viszont az ára sem kevés. Szerintetek maradjunk Windows mellett? Az átlag felhasználás mellett menni kéne pár játéknak is, 400.000ft ért elvárható lenne nem?.. :)

2014. aug. 31. 13:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát én is csak azt tudom mondani, hogy válts mac-re. Én másfél éve nyomorgatok egy ilyen retinás csodát és azóta nem hullik a hajam meg mintha a színe is visszajött volna! Kicsit komolyabban gondolj arra, hogy ha összeraksz egy akármilyen pc-t fénysebességgel zuhan az ára! Veszel mondjuk egy 400 000-s pc-t az nagy eséllyel egy év múlva már szinte semmit sem ér. Vele rá egy jófajata vírusgyilkolót meg egy oprendszert ugyi vindózt. Máris ott vagy hogy buktál egy csomót és koránt sem biztos, hogy jól fog szüttyögni a gép. Míg a Mac meglehetősen jól tarja az árát, vírusból alig van rá valamicske meg az OSX független szakértők szerint is a valaha létezett legjobb oprendszer.
2014. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ha még nem vettétek meg a hackhintost akkor mindenképp a 350.000 -es iMac et vegyétek! nem bánjátok meg, főleg hogy az iOS is tetszett.
2014. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!