Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windowsról OSX-re?

Windowsról OSX-re?

Figyelt kérdés
A családnak immáron 7. Éve van egy Packard Bell laptopja, jelzem sohasem volt hardveres problémája a 7 év alatt. Úgy gondoljuk ideje cserélni. Fontos hogy egyelőre csak ketten használnánk a gépet. Rengeteg jót hallottam az Apple macbook pro-ról, viszont az ára sem kevés. Szerintetek maradjunk Windows mellett? Az átlag felhasználás mellett menni kéne pár játéknak is, 400.000ft ért elvárható lenne nem?.. :)

2014. aug. 31. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
a x7-es által összeállított gépre fel lehet tenni egy Hackintost is :)
2014. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor az menni fog rajta :D
2014. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi :D monitorból milyen legyen?
2014. aug. 31. 14:59
 14/22 anonim ***** válasza:
Monitorokhoz nem értek annyira, mennyit szánnál rá?
2014. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Minél kevesebbet, de nem akarok rosszat sem. 300 ból kikéne jönni.
2014. aug. 31. 15:12
 16/22 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) lap topból tudsz valami jót?
2014. aug. 31. 15:54
 18/22 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése, én mióta Mac-et használok, nem igazán vágyom vissza a Windowsra... attól is függ, hogy használtok-e más Apple készüléket (iPhone, iPad) mert ha igen, akkor azokkal nagyon jól működik együtt a MacBook.


Mert ha az iOS tetszik, akkor szinte garantáltan fog az OSX is tetszeni.


Persze nem olcsók, de nagyon jó minőségűek, és sok éven keresztül megtartják a sebességüket, egyáltalán nem lassulnak le.

2014. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az ios el csak a korlátok voltak a problémáim, de a rendszer stabilitása viszont kárpótolt. Rengeteget skypeolok és eddig egy iphone 5-5s en volt a legjobb kamerakép. Tudom, már nem a megapixel számít.
2014. aug. 31. 17:02
 20/22 anonim válasza:

Én most vettem egy macbook airt. Eleinte iszonyatosan furcsa volt és túl bonyolultnak tűnt a használata a korábbi Windows gépekhez képest. De 4nap után rutinosabban ment minden és most kb 2 hét alatt teljesen hozzászoktam. Gyors, egyszerű (annyira egyszerű hogy ez az egyszerűség tűnik bonyolultnak) . Tetszik, hogy a billentyűzet könnyen tisztítható, ebayről is lehet poton árakért rendelni rá tokot, és billentyűzet védőt is. Könnyű rá telepíteni, sokat bír az aksija is, könnyű nagyon és ez nagy előny szállítás közben is.

Pro-ról sajnos nem tudok ilyen bő véleményt nyilvánítani mert nem volt még a kezemben. De ha azt nézed, a régebbi szériákból se igazán tudsz venni 100ezer alatt, szóval a későbbiekben is sokat fog érni a laptop.

Plusz, játékra is használom, és gyorsabban fut nekem a játék rajta mint windows gépeken, igaz még komolyabb terjedelmű játékkal nem próbálkoztam (arra ott az xbox). További szép napot!

2014. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!