Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen routert vegyek?

Budwa kérdése:

Milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék beköttetni egy 60MB-es internetet, jelenleg egy 56 MBites régi G-s routerem van, ami nem ér el, csak kb. 22 MBitet. Nézegettem két féle routert, az egyik az az ASUS N12 D1 lenne a másik hasonló kategória TP-Link 841ND.

Melyiket válasszam szerintetek? Én nagyon ASUS mellett vagyok, mert jókat hallottam róla. Esetleg valami más ajánlat, ami ilyen árkategóriájú és megbízhatóan át fogja lökni wifin a 60 Mbites netet kényelmesen?



#router #wifi #60mbit
2014. aug. 20. 16:01
1 2
 11/16 P.O.C. ***** válasza:

Most így hirtelen nincs kéznél Asus router, de ha jól tudom a WAN menüben van.

Leírás meg van az Asus honlapján.

2014. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, áttettem angolra és máris megtaláltam tegnap. Furcsa, angol számítástechnikai nyelvet jobban érti a magyar ember mint a magyart. Lassan leírás nélkül is megtalálom a dolgokat. Pl. Mac cím szűrés kivételeket hogy állítom be stb.
2014. aug. 23. 09:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Bár még jó lenne egy pár leírás, de úgy látom vannak benne újak is, ami a Tp-linkben nem voltak, az volt a régi routerem. Pl url tiltás. Az tetszik bár nem használom még. Egy kérdés lenne, ebben az asusban van olyan hogy melyik egység mennyi netet kap? Mármint sávszélességet. Vagy ahhoz már komolyabb router kell?
2014. aug. 23. 09:27
 14/16 A kérdező kommentje:
nem kaptam választ arra, hogy meg lehet-e osztani a netet ezzel a routerrel? vagy nem tudom megosztani, mert ahhoz más milyen kell? melyik tulajdonság az, ahol ez lehet állítani? szeretném ha írnátok olyan routereket is, amik ezeket tudják. Olyanról is hallottam, hogy képes akár torrent állományokat is futtatni. Erről is szeretnék több információt kapni.
2014. szept. 1. 17:53
 15/16 P.O.C. ***** válasza:
Hát figyelj, haveromnak van most ASUS -a, nekem okosított TP-Link -em van. Csak akkor tudnám megmutatni a ha látnám. Sajnos az Asus kézikönyve elég gyér.
2014. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mi az hogy okosított routered van? Valami házi firmware van rajta? Vagy hogy értsem ezt? Nem értem. Nem hiszem hogy az enyémet nem lehet állítani nagyjából rájöttem már hogy mi is az amit tud. Szinte ugyan azokat mint az előző 56os Tp-link.

Esetleg tudod hogy a haverodnak milyen típusú routere van? Ő nem tud segíteni ebben? Csak kíváncsi vagyok rá. Segítséget kérek továbbra is.

2014. szept. 2. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!