Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen routert vegyek itthonra?

Milyen routert vegyek itthonra?

Figyelt kérdés
[link] egy asztali gép van itthon erről a ZyXEL-ről jön a net. Milyen routert vegyek ehhez ami kényelmesen kiszolgál egy 100 m2-es házat? Azért is kell beruháznunk egyre minél hamarabb mert okostelefon, táblagép is került a családba nem rég és emiatt kellene. 5-10 ezer forint között melyik a legjobb választás? Halottam hogy a tp-linkek jók, csak látom hogy abból és van ezerféle fajta és én nem nagyon értek hozzá hogy milyen szabvány, hány megabites.. stb.. Ha valaki ráér és linkelne egy párat meg egy pár szóval megindokolná hogy miért ez lenne jó a számunkra, azt megköszönném
2014. febr. 22. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a dlink mellett szavazok. Nekem egy dlink go rt n150 em van, de az n300 jobb. Nem egy nagy cucc, olcsó (én 75 lejért azaz kb 5-6k ftért vettem) egyszerü a használat, és kb mindent tud, amit az árájért elvárunk. Egyedül a wol amivel problémái vannak, pedig elvileg támogatja. A 100m2- t elvileg lefedi, ha nem betonblokkban laktok. Egyedüli, aminek a hiànyát érzem, hogy nem lehet antennát cserélni rajta. De mondjuk az àráért nem is vártam el.
2014. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!