Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nincs frissítve a BIOS-om...

Ha nincs frissítve a BIOS-om akkor milyen hibák lehetnek pl nem indul újra a gép, akadoznak a játékok ilyesmi lehet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Táp?
2014. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rossz a hűtő. egy CPU hűtő alig ha kattog. akkor csinál ilyet ha valami beleér a lapátba.

ha kopott a csapágy ami nem valószínű egy ilyen friss CPU-nál akkor is búg és nem kattog. a Bios-nak semmi köze hozzá

azért egy Load Default Setting-et nyomnék a BIOS-ban. a rossz hűtő megmagyarázza a laggot is mert bekapcsol a CPU Thermal Throttling ami alapbeállítással 70C körül van. Tegyél fölk egy Speedfan-t vagy Aida 64-et és ellenőrizd a CPU hőmérsékletét ürasejáratban és mondjuk GTA alatt. egyből megmondja hogy a hűtővel van-e a baj

2014. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De már cseréltem a CPU hűtőt ja és táp chieftec smart 500 W
2014. júl. 29. 23:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Az teljesen mindegy hogy cseréltél.

én ha hűtőt cserélek vagy lekerül az alaplapról valamilyen oknál fogva az az első hogy megnézem egy progival a hőmérsékletet stress alatt. neme esetleg visszaszereléskor szennyeződés került alá vagy rosszul rögzítettem. szerintem ez alap. De ha megosztanád a CPU hőmérsékletét akkor ezt is ki lehetne lőni a hibák sorából.

2014. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi most elvittem megnezetni a gépet de holnap megyek érte és ha nem lesz jó megnezem köszönöm meg 1x
2014. júl. 29. 23:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted.
2014. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!