Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Itt nyáron már 1 hete küzdök...

Furwww kérdése:

Itt nyáron már 1 hete küzdök azzal a problémával, hogy túlmelegszik a processzorom. Újrapasztázva, új hűtőt vettem rá, windows re-install, BIOS-ban ventilátor szabályozót is raktam. Játék közbe 70C*. Tavaly is volt, de a pasztázás megoldotta?

Figyelt kérdés

Processzor hűtő: AMD AFB0712HHB

Méret: 70mm

Légszállítás: 21-41 CFM

Fordulat: 3050-6000 rpm

Zaj: 28-46 dBA

Csatlakozó: 3pin


Processzor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 gHz



2014. júl. 26. 08:52
 1/2 Budwa válasza:
Hát hát, nem tudom, hogy mennyire jó ez a hűtő. mindig letörlöd a régi pasztát? Ezüst paszta van alatta? még azt próbáld meg, hogy a házba tegyél két vagy legalább egy ventillátort? ha kettő akkor ellentétesen, egyiket alulra másikat felülre. egyik befúj másik kihúzza a levegőt onnan, legyen egy légkeringés a házban. ha egy van akkor húzza ki a levegőt úgy tedd be. ezt még kipróbálhatod.
2014. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Budwa! Sima olcsó paszta, IGEN letöröltük a régi pasztát. Nincs rajta a ház, hogy szellőzzön. De nem szedtem még szét és lehet kiszáradt a paszta, mert egy kicsit elmozdult a venti elméletileg, ha igaz akkor csak újrapasztázok, ha nem akkor Szerdán viszem szervízbe.:) De köszi a választ.
2014. júl. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!