Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS-t frissítést valóban...

BIOS-t frissítést valóban csak akkor csináljak, ha problémát észlelek?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy R9 270X kártyát, de még nem érkezett meg. Olvasgatva találtam egy külföldi fórumon olyan problémát, hogy a srácnak fekete képernyő jelentkezett telepítés után és megoldás a BIOS frissítése volt. Megnéztem a BIOS verziómat kiváncsiságból és két update is van már hozzá. Frissítsem vagy várjam meg míg megjön a kártya és lehet hibátlanul működik??? Alaplapom: Asus AMD AM3+ M5A78L-M /USB3 BIOS verzió 1401 (msinfo32-s rendszerinformáció alapján)

2014. júl. 25. 23:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta tárgytalan, frissítettem...
2014. júl. 26. 00:17
 2/4 halalfalo ***** válasza:

"Olvasgatva találtam egy külföldi fórumon olyan problémát, hogy a srácnak fekete képernyő jelentkezett telepítés után és megoldás a BIOS frissítése volt"


Nekem ugyan ez volt MSI H61M P25 (b3) alaplappal és előszőr R9 270X-szel, majs R9 280-nal

(a 270X-et visszavittem, mert azt hittem rosssz, az árát visszakaptam, és később egyy R9 280-at vettem.)

Nekem a BIOS frissítés megoldotta a problémát, de nagyon kevés esély van erre, szóval szerintem feleslegesen frissítettél.

2014. júl. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vesztenivalóm volt, ha elrontottam volna, de igazából így csak jobb lett(nyilván érezhetetlen így első ízre) de stabilitási fejlesztések történtek a két év alatt( régi verzió és mostani közt eltelt idő). Jobban jártál így :D Erősebb a 280 :)
2014. júl. 26. 00:55
 4/4 halalfalo ***** válasza:
Tudom én... Csak 1,5 hónapot szenvedtem vele. :)
2014. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!