Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy AMD gépet össze...

ChrisMix kérdése:

Szeretnék egy AMD gépet össze rakni? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Szóval AMD gépet szeretnék hogy ez mennyibe fájna?

Honnan válasszak legújabb alkatrészeket,mert eddig nvidia/inteles voltam.?



2014. júl. 12. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
69%

Én legalább maradtam 75%-os :D

Na mindegy, kedves volt 81, most 77 én adom neked a zöldeket, hátha segít.

2014. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
58%

óó hagyjad :D

Nem érdekel. Sokkal jobban idegesít, hogy egy-két ember ennyire csőlátású.. de majd rájön egyszer.

2014. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem lehet azon érteni, hogy a kérdező AMD gépet akar? Én is 10 éve csak AMD-t veszek, mert hányingerem van az Intel etikátlan viselkedéséből. Abszolút hidegen hagy hogy az Intel vagy AMD olcsóbb-e tízezer forinttal.


A kérdező feltett egy egyértelmű kérdést. Érdemi válasz helyett jött 50 olyan, ami nem a kérdésre válaszol. Le lehet egyszer írni, hogy véleményed szerint a kérdés se jó, de 50-szer már bunkóság.

2014. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
68%

És azon mit nem lehet megérteni, hogy ilyen sok pénzből ésszerűtlen döntés AMD-t venni.

Az meg, hogy az intel hogy viselkedik, az részletkérdés.

Az összes nagy multi erről szól, legyen az intel, amd, nvidia, samsung, apple, sony stb.


Most erre fogok neked írni egy nagyon hülye példát:

van két traktorod. Az egyik erős, jól működik, és kevés gázolajat eszik, de a cég ami mögötte áll, nem túl kedves üzletpolitikát folytat.

A másik traktort egy kedves kis cég gyártja, de a traktor nem olyan erős, mint a másik, és sokkal többet is eszik. Ez is el tudja végezni a feladatát, de nem az igazi.

Te melyiket választanád?

Azt hiszem a válasz egyértelmű, ha a saját érdekeinket nézzük.

Ha meg nem azt nézzük, az hülyeség, mert mi csak egy csepp vagyunk a tengerben, és lényegtelen, hogy melyiket választjuk, mert a nagy többség a jobbat választja.

Így már érted?

2014. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. júl. 14. 16:53
 56/68 anonim ***** válasza:
24%
54: most leírtad 51-edszerre is. Sőt ráadásként megkérdezed, hogy melyiket választanám, miközben világosan leírtam, hogy az elmúlt 10 évben csak AMD-t vettem! Ez nem elég jó válasz. És vagy 15 darabot, Semprontól Opteronig, annyira mégcsak nem is csepp a tengerben.
2014. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
70%
Na, +1 amd fan :D
2014. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
46%

na még egy fanboy XD

Pedig ez egész jól szemléltető példa volt.

Az meg hogy csak AMD-t vagy hajlandó venni, az téged minősít.

Mert én nem vagyok fanboy, én azt választom, ami éppen jobban megéri jelenleg + a jövőt nézve.

Volt már AMD-s és Inteles gépem is.

Épp mi volt a jobb választás.

De az ilyen elvakult fanokkal csak a baj van, legyen az vga vagy cpu.

Katasztrófa.

De nem baj nyomjátok csak a mínuszokat, hátha még ma lemegy vagy 20%-ot a hasznos válaszaim aránya... Pedig nekünk van igazunk, de ti már csak tudjátok, biztos nagyon otthon vagytok a témában, és összeraktatok ti is már egy csomó konfigot.

2014. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 Stark2000 ***** válasza:
Én általában a legtöbb hasznos válasznál rányomok a "zöldre". A haszontalan / idegesítő / szinte idiótának minősíthető válaszoknál viszont sokszor nyomok piros ujjacskát... Itt is ez a helyzet, a fanboyosok kommentjét már most leértékeltem, mert meggondolatlan is idióta hozzáállás, a hozzá értőket pedig pozitívan értékelem, hiszen így helyes, és jó.
2014. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
70%
Hiába, ha valaki nem ért a dolgokhoz, akkor próbálja bemesélni magának, hogy "én jobban tudom". Ez ellen nem lehet mit tenni, amíg az ilyen emberek magukban tartják ezt, addig nincsen gond, de ha másokat is próbálnak elhitetni (mint ez esetben, hogy az Intel szar, az AMD jó), akkor ott már baj van.
2014. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!