Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy AMD gépet össze...

ChrisMix kérdése:

Szeretnék egy AMD gépet össze rakni? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Szóval AMD gépet szeretnék hogy ez mennyibe fájna?

Honnan válasszak legújabb alkatrészeket,mert eddig nvidia/inteles voltam.?



2014. júl. 12. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Csak ha én AMD akarok akkor AMD lesz,mondtam hogy AMD gépet,nem kértem intel ajánlatokat.
2014. júl. 13. 23:35
 42/68 anonim ***** válasza:
74%
Itt te vagy a fanboy, mert az amd-t isteníted és nem vagy képes fölfogni, hogy az i5 erősebb. De ha nekem nem hiszel, akkor olvasgass prohardveres teszteket. Én az Amd-t és az Intelt is szeretem, de mindig aszerint döntök, hogy éppen melyik éri meg. És ha én összerakok eg gépet, akkor az több évig bírni fogja. És mivel te kérsz segítséget a kérdéseddel, ezért az a logikus, hogy mi, akik értünk hozzá, összerakunk neked egy fasza vasat. Legalábbis ez lenne a normális. Ehelyett te elkezdesz kötekedni és a hozzá nem értéseddel elhitetni velünk, hogy az Intel jobb. Mi csak neked akarunk jót, ezért rakunk össze Intel-es gépet, mert sokkal jobban megéri, mint a hasonló árú AMD. Normális eset: "Szóval jobb így, hogy Intel cpu van benne? Oké, nem értek hozzá, bízok bennetek, akkor ezt rendelem". A te eseted viszont az, hogy magadból kikelve ragaszkodsz az AMD-hez és nem vagy képed fölfogni, hogy az nem éri meg ebben az árban. Mi csak tanácsot adunk, te azt veszel, amit akarsz, vehetsz előre összerakott imperiumos szart is, senki sem tiltja meg, azt teszel, amit akarsz. És én ezennel kiszállnék a vitából, mert van fontosabb dolgom is, mint például most az alvás :)
2014. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
57%

#42

Tokeletesen leirtad azt, amit en is irtam volna, ha nem utalnek telefonon irni :D

De teljesen egyetertek veled. Vannak itt azert joszandeku emberek, akik probalnal segiteni, meg akkor is, ha ilyen a kerdezo.

Hat mi mindent megprobaltunk, nem jott ossze. Az elvakultsag mintakepe...

2014. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

Én is utálok telóról írni :D

Mondjuk Nokia c2-01-ről szerintem neked sem lenne kedved 1000+ karakteres kommentet írogatni.

2014. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez az eset még mindig jobb annál, mint amikor olyannal találkoztam, hogy a gyerek váltig állította, hogy az ő pentium4-e jobb, mint az i7 XD
2014. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
57%

Na az se lehetett kutya :D

Tuti latott valami alacsony orajelu laptop procit, es mar ove volt a vilag :D

2014. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
Alaplapból az ASUS M5A97 R2.0 nem vagyok benne biztos hogy támogatja a FX-9370-at, az M5A99FX PRO R2.0 viszont biztos jó.
2014. júl. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
49%

na látom valami jóember szépen végigmínuszolgatott.. :DD

Legyen vele boldog, aki otthon van a témában, az úgy is tudja, hogy igazam van :)

2014. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 Stark2000 ***** válasza:
40%
Mennek ám az oltogatások! :D Nem értem mire ez a nagy felhajtás, egy fanboynak 1000+1 ember sem fogja tudni megmagyarázni hogy az AMD nem jó ilyen magas árban. Sok válaszoló itt pazarolja az értékes idejét arra hogy neked segítsen "ChrisMix" , de te itt makacskodsz és játszod az érthetetlent. Miért olyan nehéz elfogadni hogy az Intel jobb? Miért a rosszabbat akarod megvenni? Itt mindenki tudja és érti rajtad kívül hogy milyen áron érdemes már az Intelt venni, de te csak azért sem hallgatsz rájuk. Hát de tényleg, még én húzom fel magamat azon hogy te mennyire érthetetlen vagy. Bár mi tagadás, a neved is elárult sok mindent.. És igen, éljen ismét a leszázalékolás! :D (De a legtöbben itt úgysem a százalék alapján fogják eldönteni, hogy az illető éppen jó/rossz választ ad.)
2014. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
43%

hát igen, lepontozás az nagyon megy :D

egy éjszaka alatt estem le 81-rő, 77-re XD

De nem érdekel, mert magukat minősítik azok, akik leszavazzák a válaszaimat.

2014. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!