Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

A monitor hangosan sípol(eddig nem csinálta) és égett szag árad belőle és nem jelenít meg semmit a gépről, de bekapcsol és ki is írja hogy "ASUS" meg "no signal" (eddig ezt mindig kiírta) és ennyi... Kicseréltem a videó kártyát semmi...

Aztán ma rádugtam egy másik gépre a monitort és tökéletesen működött úgyhogy valószínűleg a gépnek van baja de a videó kártya nem lehet a ludas.(próbáltam másik monitorral is és azt is sípolásra bírta a gépem)



2014. júl. 4. 10:15
 1/5 Tengor ***** válasza:

A monitor sípol és abból jön a szag? Egye fene, kitalálom, mit akartál írni!

Valami tönkrement a gépedben, ha szerencséd van csak a tápegység, ha nincs szerencséd, akkor a táp és még pár alkatrészt, amit magával rántott. Csere alkatrészekkel ki lehet tesztelni, de neked nem ajánlom, bízd szakira!

2014. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az király... köszi a választ :)
2014. júl. 4. 10:24
 3/5 Kálmix ***** válasza:
Azért Én még a videokártyát kipróbálnám egy másik gépben is. Hátha mégis a kártya a ludas...
2014. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de beletettem egy másik kártyát is a gépbe és úgyse működött :(
2014. júl. 4. 22:02
 5/5 Kálmix ***** válasza:
Aham. Akkor most már elég valószínű, hogy a táp lesz. Reméljük nem az alaplapon lévő slot ment el vadászni...
2014. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!