Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ertem mi baja lehet a...

NeoXeR kérdése:

Nem ertem mi baja lehet a gepemnek es miert akadoznak a jatekok. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Nem regiben vettem egy gepet

Alaplap asrock 970 extreme 4

8 giga ram

Amd 9590 es proci

SSD es HHD

Es egy eleg jo huto.

Az lenne a problema hogy amikor jatszok valamivel akkor siman megy 60 fps el de van kozbe olyan hogy csak ugy leugrik 10-20 fps re es ezaltal laggol majd par masodperc mulva vissza ugrik 60 ra.

Es ez majdem mindenkategorias jateknal van. Van valakinek valami otlete hogy mitol lehet? Elore is elnezest az ekezet hiany miatt.



2014. jún. 30. 01:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy icipici részlet kimaradt. Videokártya?
2014. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jah tenyleg bocs

Sapphire r9 290

2014. jún. 30. 01:18
 3/18 anonim ***** válasza:
És ez pontosan melyik játékoknál jön elő? Meg drivert frissítettél már?
2014. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen frissitettem mar drivert az amd fo oldalarol amugy apb reloaded bf3 gta san adreas es meg egy joparnal
2014. jún. 30. 01:25
 5/18 Smittes ***** válasza:
tápod?
2014. jún. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy az az alaplap édes kevés ez alá a proci alá...és az mit takar hogy elég jó hűtő? Pontos típus? Tápod?
2014. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

azért lehet, mert throttling van.

Gyenge az alaplap(és a hűtése) a procihoz. Mikor a procinak kell nagyobb áram, akkor túlmelgedik a vrm és így visszább veszi a procit, hogy lecsökkenjen az áramigénye, így a vrm vissza tud hűlni.


Próbáld, ki, hogy win alatt lekorlátozod a procid pl 80%-ra, és így próbálod ki, hogy laggol e.



Az Energiagazdálkodási lehetőségek megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, majd a Vezérlőpult parancsra, végül a Rendszer és biztonság lap Energiagazdálkodási lehetőségek elemére.


A módosítani kívánt séma alatt kattintson a Séma beállításainak módosítása gombra.


A séma beállításainak módosítása lapon processzor maximális valami 80%-ra és menteni.

2014. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szoval akkor ez nem a videokartya hibaja? A tapom 750 wattos. Es ha edes keves az alaplap esetleg a huto is akkor milyet ajanlotok?
2014. jún. 30. 11:47
 9/18 A kérdező kommentje:

A power options ba nem nagyon lehet fan speed et állítani. (win7 prof 64 bit) A másik meg hogy ilyen a procihűtő

[link]

Ennél még erősebb kell?

2014. jún. 30. 12:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Jah de mégis megvan
2014. jún. 30. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!