Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ertem mi baja lehet a...

NeoXeR kérdése:

Nem ertem mi baja lehet a gepemnek es miert akadoznak a jatekok. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Nem regiben vettem egy gepet

Alaplap asrock 970 extreme 4

8 giga ram

Amd 9590 es proci

SSD es HHD

Es egy eleg jo huto.

Az lenne a problema hogy amikor jatszok valamivel akkor siman megy 60 fps el de van kozbe olyan hogy csak ugy leugrik 10-20 fps re es ezaltal laggol majd par masodperc mulva vissza ugrik 60 ra.

Es ez majdem mindenkategorias jateknal van. Van valakinek valami otlete hogy mitol lehet? Elore is elnezest az ekezet hiany miatt.



2014. jún. 30. 01:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem a proci melegedik túl, hanem az alaplapon a proci áramellátását szolgáló alkatrészek, és ezeket csak úgy tudja lehűteni az alaplap, ha visszább veszi a proci teljesítményét.

Milyen a tápod pontos típusa?

2014. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
[link] ilyen a táp
2014. jún. 30. 12:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Pedig nem egy gagyi táp ez sem. Meg az egész gép eléggé jól el van eresztve, nem értem mi a baja. Szerintem is a throttling legértelmesebb indok eddig. Ha Nvidia kártyád lenne, azt mondanám, hogy próbáld meg lekorlátozni az előre renderelt képkockák számát 1-re. A Witcher 2-nél például nekem csodákat művelt ez a kis beállítás. De AMD-nél annyira nem vagyok otthon, ha van ott is ilyen lehetőség, akkor próbáld meg azt. Gépházad milyen? Lehet nem szellőzik eléggé. Vagy, ha van rajta sok légbeömlő, akkor pakolj bele ventiket.
2014. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ilyen a ház [link]

Elől nincs rajta venti mivel úgy nem fért be a HDD de az oldalsó megvan

2014. jún. 30. 13:56
 15/18 A kérdező kommentje:
Ebbe van egy ilyen extreme tuner ami mutat hőfokot. Ha játszok az akkor olyan 60-66 fokot ír egyes játékoknál de ami a biosban van hőfok kijelző az mindig sokkal többet ír. akkor lehet hogy a hűtéssel van baj? És ha igen valaki tud valamilyen jó hűtést ilyen procinak?
2014. jún. 30. 13:58
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]


Legalább egy ilyen lap kell alá, ilyen árszegmensben nézegess...egy ilyen proci alá betenni 22-ezres lapot elég nagy hülyeség.

2014. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az előző kommentelőnek

Hát itt se írja az fx 9590 et a cpu support list nál.

[link] erről mi a vélemény?

2014. jún. 30. 14:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed vedd, de asus között is nézelődhetsz
2014. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!