Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja van a gépemnek? Ki...

Hargitai János kérdése:

Mi baja van a gépemnek? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés

A tünetek:


előző este minden rendben van a géppel kikapcsolom ahogy kell, másnap indítanám de nem bútol a windows, hihetetlen hiba üzeneteket ír ki stb... (régebben ilyenkor sebesen újratelepítettem, mostanra rájöttem hogy a kábeleket kell piszkálni kicsit aztán elindul)

Az is elődördül, hogy megy a gép szépen aztán minden megáll, mintha lefagyott volna, de közben hallom a vinyót ahogy felpörög, kattan egyet, aztán megint felpörög megint kattan és így tovább, ha elkezdem baszkurálnia a táp és adatkábeleket akkor felborul a periódus és össze vissza csinál mindent, van hogy meg is áll.. aztán egyszer csak minden megy tovább.


Satás vinyóról van szó nemmai darab..


Amire én gyanakszom:


Lehet hibás maga a hdd

A kábel

a táp


2014. jún. 6. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kábel és a táp.

De cseréld le az egészet, vagy írd ki vagy fotózd le a hibaüzeneteket. Nem azért vannak, hogy megrémítsenek, hanem, hogy megoldhassad a problémád.

2014. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

A gyanúd helyes. Táp milyen?

HDSentinel mit mutat?

2014. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kattog a vinyó akkor nagy valószínüséggel meghalt. Hdd Sentinel megmondja milyen állapotban van. A halált okozhatta a táp vagy a kábel is de valószínűbb hogy a vinyó egyszerűen elérte a végét. A tápot is lehet pl. az Aida progival tesztelni sőt monitorozni is. A kábelt meg cseréld feltétlenül!
2014. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jó ötlet volt a teszt program nem tudom mennyire ír valós adatokat (nem vettem meg nem regisztráltam) elvileg 9 napja van hátra a vinkónak (kíváncsi leszek) teljesítmény kiváló kondíció kritikus 9%...

998 napot és egy órát ment a vinyó 4873 indítás volt ír


szerintem akkor hamarosan veszek egy minőségi tápot és 1 120gigás ssd meghajtót rendszer lemeznek

2014. jún. 6. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a HDD halott...
2014. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan ments le ról minden adatot, amíg megteheted!
2014. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!