Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti ezt minek neveznétek,...

Ti ezt minek neveznétek, túlzott elővigyázatosságnak vagy már paranioiának?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy van egy notebookom tesómnak megy egy asztali gépe és mindkettőt havonta miszlikekre szedem és úgy kitakarítom a portól és a szennyeződésektől hogy olyan legyen mint ha akkor bontottam volna ki a dobozból, kompresszorral mindenhonnan kitakarítom a port, fültisztítópálcikával és antisztatikus porolópamaccsal leszedem a ráragadt port, koszt a belső alkatrészekről valamint max félévente ujrapasztázom a processzort és a videókártyát. Tesóm, szüleim és pár haverom szerint nincs valami rendben odabent nálam ez miatt de valamiért nem vagyok nyugodt ha nem tartom őket belülről tisztán... az asztali gép már lassan az 5. életévéhez közeledik, a notebook meg a 4. hez, és szeretném minél tovább megőrizni őket, valamint szerencsére még egyikben sem mondott csődöt semmi... mióta megvannak, mindig így csináltam velük...

2014. jún. 21. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, én is amikor múltkor kiportalanítottam a procim a régi gépemben (10 éves pentium4, de nagyon szeretem, bár inkább csak tartaléknak van használva), sikerült eltörnöm a procihűtőt. Még jó, hogy volt itthon tartalék. Szóval nem tesz jót a gépnek az, ha folyton szétszedegeted.
2014. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy leföldelve akár ki is sütheted az alkatrészeket, nem kell ahhoz leejteni, elég, ha fel vagy töltődve és úgy érsz hozzá. Elég lenne félévente kiporolni és évente újrapasztázni, ahogy előttem írták.
2014. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!