Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsol vagy csak simán...

ErdeiAndras kérdése:

Kikapcsol vagy csak simán befagy a kép és nem tudok vele mit csinálni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a processzor pörög, előlapi venti pörög, minden jónak tűnik de 5-6-7 másodperc mulva hallok egy nagyon halk kattanást a hdd ből és utána semmmi reakció sincs. Szóval kezdetben kikapcsolgatott, mostme már besem tudom kapcsolni. A hdd vel lesz a gond?

2014. jún. 13. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Alaplap pontos típusa?
2014. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asrock AA75E-11 fm2
2014. jún. 13. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Kihúzott tápkábellel áramtalanítva várj fél percet, és először a házat megérintve kezdj el mindent kiszedegetni az alaplapból, kivéve a tápkábeleket, meg nyilván marad a cpu, ram is, és alaplapi vga-ba legyen kötve a monitor (a peg ne legyen a slotban). Ha beindul, tehát sír, hogy nincs miről bootolni, meg be tudsz lépni biosba, akkor az alaplapot kizártuk. Kezdetnek (áramtalanítás+fél perc után, házat érintve először) dugd vissza a hdd-t, természetesen kapjon tápot is! :) Így egyesével tetten lehet érni a bűnöst.
2014. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kivettem a vidikarit, meg a hdd-t csak processzor meg ram van bent, de úgyanúgy nem indul el, a kijelző sötét marad olyan mintha nem ismerné fel a kijelzőt. de nem vagyok benne biztos hogy az alaplap lesz mert amikor rányomok arra hogy gyorsabban pörgesse a proci ventit (ujrainditó gomb hosszú megnyomása) akkor az működik, nem lehet hogy valami rossz helyre dugott kábel lehet a ludas? összerakva vettem de az elejétől kezdve azt csinálta hogy megnyomtam a bekapcsolo gombot felizott a ventin a led aztán egyből elaludt és még1x megnyomtam és akkor kapcsolt be. ez számít valamiben?
2014. jún. 13. 19:45
 5/6 A kérdező kommentje:
És olyan is volt hogy a biosban fagyott ki
2014. jún. 13. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Tápod márkája?
2014. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!