Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Fujitsu Siemens Amilo...

Van egy Fujitsu Siemens Amilo Pi1536-os lapim és azt csinálja bekapcsolásnál h a 4 led zölden felvillan pár másodpercre aztán kikapcsol, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kéne takarítani, de jó normálisan.
2014. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki volt, ismerősöm alaplaphibára gondol...
2014. jún. 4. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj csak, ha normálisan ki van takarítva, újra van pasztázva és az érintkezések is tisztítva+ellenőrizve, akkor működnie kell. Csaknem 6 laptopot hoztam már így vissza.

Persze ahhoz teljesen szét kell szedni, lecsatlakoztatni mindent, BIOS-t nullázni (elemet le róla) stb.....

Ha ez meg van, akkor működnie kell, hacsak nem tényleg hibás, de akkor kuka. Egy próbát megér amit én írtam. Ne csak felszínesen legyen tisztítva meg kifújva a por.

2014. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg lett csinálva minden mit leírtál mert szervízbe dolgozik ismerősöm, még BGA forrasztást is csinált és úgysem megy.
2014. jún. 5. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdem én, hogy a BGA forrasztás indokolt volt? Mert ha nem, akkor csökkenhetett az élettartam is (módszertől függ).


Nos én így már ahogy leírtam, több laptopot is megtudtam csinálni és kutya bajuk se volt. Mondjuk valamelyikbe a venti szabályzó kiment és azért nem indult, de a szabályzó teljes kiikattása és a venti direktbe kötése ott is megoldotta a problémát.

Szerintem valami biztos nem jó ott, vagy végleg kuka. Én azért vetnék rá még egy pillantást, de kinek mennyit ér.

2014. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!