Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik proci jobb? és miért?...

Melyik proci jobb? és miért? AMD FX-4350 4.20Ghz AM3+ BOX vagy AMD FX-6300 3.50GHz AM3+ BOX Black Edition

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. jún. 12. 12:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

01-09 10:23:

Attól függ, mire használja. Játékra nyilván nem lesz elég, ha mindig az aktuális, legújabb játékokkal akar nyomulni, viszont internetezésre, irodai alkalmazásokra és a régebbi játékokra jó eséllyel elég lesz (/marad).

2015. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
gyakorivalasz2: Az első válaszod különben erősen túlzás, hogy fx-6300 nem éri meg. Amennyiért árulták, ahhoz képest nagyon is jó. i3 egy szálon jobb, ahogy általában jobb az Intel e tekintetben az AMD-nál, de ma már, pláne a jövőben nem lehet az a perdöntő kizárólagosan, hogy mit tud 1 szálon.
2015. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem teljesen egyenlőek a két cég kiinduló feltételei, az AMD egy sokkal kisebb cég. Az a meglepő, ha kijön valamivel, ami tartósan elveri az Intelt. Volt ilyenre is példa, de hogy általában ez legyen a helyzet, vagy simán csak kiegyenlített, ahhoz több pénzt kellene beleinvesztálni.
2015. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Gyönyörű AMD vs.INTEL rajongói vitának lehettünk tanúi, lényeg a lényeg: Az AMD Fx-6300 éri meg a legjobban, az a leg ár/érték-arányosabb mostanság a piacon, és ezt aki vitatja, az elfogult.
2015. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

,,Gyönyörű AMD vs.INTEL rajongói vitának lehettünk tanúi, lényeg a lényeg: Az AMD Fx-6300 éri meg a legjobban, az a leg ár/érték-arányosabb mostanság a piacon, és ezt aki vitatja, az elfogult."


Ezek szerint én elfogult vagyok, mert szerintem mindig a teljes konfigra szánt összegtől függ, hogy melyik proci éri meg legjobban ár-érték arányban. Mostanság kb 180 ezer ft vagy az alatti gamer gépbe én 860k-t tennék (sokkal több pénz marad a vga-ra), 180-200k között képbe jöhet akár egy fx-6300, 200k felett viszont i5.

2015. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!