Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lett ez a konfig?...

Milyen lett ez a konfig? 110k-volt rá merevlemez nélkül.

Figyelt kérdés

Ezt a konfigot rendeltem pcx.hu-ról néhány perce. Merevlemez nem kellett és 110k-m volt az egészre. Leírhatnátok a véleményeteket:)


FX6300

Asrock pro3 r2.0

Kolink CXA-P28-OP ház:S (tudom h szar de nemvolt rá több)

XFX radeon r9 270 Core Edition

FSP Hexa plus 400w


Na milyen?:D



2014. jún. 11. 19:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok "százalékot rontani" , ahhoz amúgyis az kell h legalább 2-en rossz pontot adjanak:D
2014. jún. 12. 20:09
 22/25 anonim ***** válasza:

Várj csak...

A százalékrendszerről a fogalmaid el vannak tájolva.

Van 2 féle: egyik az egyedi válaszhoz van legenerálva(ami most nincs, és nem a 2 a min), a másik pedig globális, minden értékelésemből (amit én értékeltem és az én válaszaim értékelései), ami meg a 65%.

A %rontás: nem-nem, ebből nem mosod ki magad.

Nyári munka? Hát. Pl. webfejlesztőként. Pl. elmész egy gyárba wineket meg officeket telepíteni. Pl. elmész egy asztalosműhelybe dolgozni, mert érdekel, amellett, hogy mérnöknek készülsz.

Yep. Van élet a rokonságon kívül is.

2014. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Már megint nem jól értelmezted amit írtam... 14-éves vagyok! Engem semilyen nyári munkára nem vennének fel! Nem értékeltelek le, de te se vagy azzal tisztába , h én miért ilyen gépet vettem és pl nem intelest. Privátot jobban szeretem mert hamarabb észreveszem, ha írsz. Te értelmes embernek látszol, remélem amit leírtam eljut hozzád.
2014. jún. 12. 20:39
 24/25 anonim ***** válasza:

Megértelek...csak az a helyzet, hogy 15 éves vagyok, és már 13 éves koromban is a fent leírtakat csináltam.

Privát: akkor legalább ne itt.

Inteles: nyilván. Megértem, ennyi pénzből AMD-s éri meg, Intelnél használhatatlan lenne a gép játékra.

2014. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 SoulEater7797 ***** válasza:
100%

Alaplap lehetett volna ASUS M5A97 EVO r2.0

Házról inkább nem mondok semmit, inkább használtad volna az asztalon a gépet, amíg nem telik egy normálisra.

VGA-t biztos nem XFX-et vettem volna, mert nem a legjobb a hűtése, de végülis mindegy.

A táp nem kevés, de ide már inkább CTG-500PB-t raktam volna.


Előbb kérdezünk, aztán veszünk.

2014. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!