Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD A-DATA 2,5" DashDrive...

HDD A-DATA 2,5" DashDrive Durable HD710 vagy WD 2,5" MY PASSPORT ULTRA?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Media Marktban vettem akciósan az előző HDD-met, ami annak rendeje és mósja szerint tönkre is ment. Helyette szeretnék valami strapabírót, amire nyugodt szívvel rámenthetem a dolgaimat és törölhetem a gépemről... Vélemény?



2014. jún. 11. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én WD-párti vagyok, szóval azt vennék a helyedben.

Egyébként milyen ment tönkre? (Hogy olyat ne vegyek én se...)

2014. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) Ezek szerint WD-d van, használod is, meg is vagy vele elégedve?


Én MAXELL 1TB külső 2.5" HDD (860044.00.CN)-t vettem akciósan. Amikor szétkapták, hogy mentsék a dolgaimat azt mondták, hogy tilos olyat venni, amiben Samsung chip van... Ebben az volt... De hát nem lát bele az ember.

2014. jún. 11. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy régebbi, 1 TB-os, nagy (3,5"-os) WD-m, azt tényleg csak tárolásra használom, mert külső tápos és így macerás...

(WD My Book valami, USB 2.0-s)


Meg van egy Samsung kisebb, használhatóbb (G2 Portable 320 GB, azt hiszem...). Egyelőre nincs vele gond, egyetem alatt tettem is rá Ubuntut (még mindig rajta van). Agyon ez sem volt használva...

Legtöbbször pendrive helyett használom nagyobb dolgok mozgatására (filmek, dvd-k).

2014. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!