Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lett ez a konfig?...

Milyen lett ez a konfig? 110k-volt rá merevlemez nélkül.

Figyelt kérdés

Ezt a konfigot rendeltem pcx.hu-ról néhány perce. Merevlemez nem kellett és 110k-m volt az egészre. Leírhatnátok a véleményeteket:)


FX6300

Asrock pro3 r2.0

Kolink CXA-P28-OP ház:S (tudom h szar de nemvolt rá több)

XFX radeon r9 270 Core Edition

FSP Hexa plus 400w


Na milyen?:D



2014. jún. 11. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kár volt előbb rendelni,mint kérdezni.
2014. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mi nem jó rajta? Max nem veszem át. De szerintem minden rendben van , és aligha hiszem h ennyiért erősebbet ki tudnál hozni. De Várom válaszodat, ezért tettem ki a a kérdést:D
2014. jún. 11. 19:32
 3/25 A kérdező kommentje:
Ja és Corsair vengeance 4gb-os ram , majd még lesz benne egy ilyen , csak véletlenül nem írtam le bocs:)
2014. jún. 11. 19:33
 4/25 anonim ***** válasza:
elèg gáz
2014. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
DE MIÉRT?
2014. jún. 11. 19:47
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja tudom, mert nem intel proci van benne hanem "fejleszthetetlen AMD" meg "csak" 400w táp, és amúgyis jobban jártam volna egy pentium g-vel-.-" ja meg nem mindegy mibe rakom a gépem...
2014. jún. 11. 19:48
 7/25 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy írjuk le a véleményünket. Az emberek pedig leírták. Vagy azt vártad hogy megerősítést kapj hogy "Hű de fasza konfigot állítottam össze, milyen király vagyok?" Ha te jobban tudod akkor minek kérdezed?


És egyébként pont azért nem jó amit leírtál. 35 fokban megfognak főni a hardverek egy rosszul szellőző házban. A táp szar, nem tudja megfelelően kiszolgálni a cuccokat.

2014. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az vártam volna b*zd+ hogy leírják miért szar. Egyébként a táp bőven elbírja. Visszavehetnél magadból. Ez a válasz h "elég gáz" nem sok mindent árul el-.-"
2014. jún. 11. 20:16
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem veszed át: na, ja, az egy megoldás, de a 8 napos elállással, mert ez nem lett épp jó...

Mi gáz? Az, hogy nagyra vagy magaddal, amikor a konfig rossz,

Mi az még? Na nézzük. A táp. Nem elég, ez van.

Tehettél volna bele esetleg ramot, de ha neked az nem kell, akkor jól van.

Ház: WHY? High air flow kellett volna.

2014. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Tessék:

- A táp kevés ehhez a konfighoz.

- Az a ház szar.

- És igen, intelre építkeznék.

2014. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!