Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Thinkpad Edge laptopon...

Lenovo Thinkpad Edge laptopon normális, hogy akadnak a HD-s youtube videók? Illetve a windows se teljesen akadásmentes.

Figyelt kérdés

Most vettem és nagyon tetszik a gép, de zavaró hogy kicsit akadozva mennek a hd videók a tubon. Szerintem ez nem normális. Vagy a gép gyenge valóban ennyire, vagy esetleg driver hiányzik? Frissíteni kéne?


Gép adatai: AMD 2magos 1,5 ghz proci, 4 GB ram, Ati Radeon HD3200 vga.


Tudom, hogy nem egy high tech gép, de nekem nem is kell, nem játszom, leginkább csak netezek rajta. De egy normális win futtatáshoz és HD videókhoz jónak kéne lennie szerintem.


2014. máj. 28. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ahogy az AMD-t ismerem sosem volt egy normális driverük, a Lenovo meg sose tudott egy laptopot se rendesen legyártani. Egyébként annyira nem gyenge, de nem is erős. Elvileg vinnie kéne bár függ a terheltségtől is. Drivereket próbálj frissíteni, illetve nézd meg hogy a video nézés közben mekkora a CPU, illetve a GPU terheltsége, mert attól is félek hogy a CPU van leterhelve és nem is a GPU, de nem írtad le milyen a CPU.
2014. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy avast vírusírtót használsz. Innen már a többit te is kikövetkezteted...szar nagyon fogja a gépet (nekem is t430on)
2014. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!