Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd a8 6600k nak normális...

Amd a8 6600k nak normális játék közben a 65 fok?

Figyelt kérdés
Alapjáraton 35 fok körül mozog és eddig játék közben is max 53 fokig ment fel, de most hogy meleg van felmegy 65 fokig is és a ventije már halhatóan fel fel pörög.Nem árt ez a procinak vagy kéne vennem egy normális hűtőt.
2014. máj. 25. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És menyi a maximum hő ami főle már nem szabad mennie?
2014. máj. 25. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
70-80 között ,ár rossz ez pont jó.De jön a nyár szóval érdemes lenne lecserélni.
2014. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
,=m
2014. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkora baromság,azért van a gyári hűtő hogy lehűtse a processzort,normális körülmények között(tehát nem 10 éves pasztával meg 10kg porral egy rosszul szellőző gépben).


Ha gond lenne,lekapcsolna a hővédelem.


Meg egyébként is,újra kell pasztázni,meg ha már K-s proci,akkor be kéne lépni a BIOS-ba,és alulfeszelni a procit,meg kikapcsolni azt az idióta turbó módot.


Nem rögtön új hűtőket venni....

2014. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális
2014. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyári hűtő arra való, hogy lehűtse a processzort, ha törik, ha szakad. Nekem a múltkor eltört a procihűtőm (a műanyag tartó elrepedt és csak félig csatlakozott a réz a pasztával a procihoz), hát úgy próbálta meg lehűteni, hogy azt hittem, hogy egy helikopter száll föl az udvarban, olyan hangos volt.
2014. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én hónapokig használtam gyári hűtőt egy 4.1-re húzott,alulfeszelt 5800K-val,úgy hogy nem ment 62 fok fölé terhelésen.


Akkor van értelme komolyabb toronyhűtőnek ha passzív hűtést akarsz vagy ha kemény tuningot,feszültség emeléssel.

2014. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!