Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy mentsem le az adataimat...

Hogy mentsem le az adataimat a merevlemezemről?

Figyelt kérdés
Van egy hordozható merevlemezem 500 gigás, egyik nap kiírta hogy formázni kell, viszont van rajta nem kevés adat, amiket meg se jelenít, csak a formázás ablakot írja ki. Hogy menthetem le az adataimat? Egyáltalán lehetséges?

2014. ápr. 17. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát. Másik géppel megy? Mert ha úgy sem, akkor a nem kevés adatod jó eséllyel már most leveszett...
2014. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem megy másik géppel sem
2014. ápr. 17. 23:58
 3/5 A kérdező kommentje:
viszont ha a formázás gombot megnyomom azt írja hogy a merevlemezen lávő adatok el fognak veszni ha leformázom
2014. ápr. 17. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz is. Ps-ed vagy Xboxod van? Hátha... azok még felismerhetik, ha más nem is, nem mintha lenne sok remény...
2014. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, írtak nekem egyszer valami Pc inspector Smart Recovery nevű programról amit letöltöttem, de nem nagyon értettem mi hogy van rajta, de azért megpróbáltam, filmeket megtaláltam vele, elmentett minden filmből kb 2 percet. Nem értem az egészet.
2014. ápr. 21. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!