Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le szeretném törölni az egyik...

Le szeretném törölni az egyik merevlemezemről az összes rajta lévő adatot. Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha formázod az hatásos lehet.

(Nagyon biztonságos törlés kel, azaz arra van szükség, hogy soha ne lehessen vissza állítani, akkor erre vannak spec. szoftverek is.)

2012. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen le szeretném törölni.

Tudom, hogy amikor rakok rá egy Windows-t akkor is le lehet formázni, meg ilyesmi...de hallottam, hopgy szoftveresen is le lehet. Ha valóban, akkor milyen progival?


A szükséges adatokat lementettem, a HDD-t eladtam és (gondolom) nincs szükségem a vevőnek az én adataimra.

2012. dec. 9. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
nyisd meg a sajátgépet, jobb egérgombbal kattints a kívánt meghajtóra és a lebegő menüben válaszd a formázást
2012. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Formázd le oprendszer alatt és annyi. Ha teljesen törölni akarod, hogy semmit ne lehessen visszaállítani, akkor az egy fél nap meló...
2012. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elindítottam a Win8 telepítőjét és ott töröltem a partíciókat. Így rendben lesz?
2012. dec. 10. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyire akarod törölni az adatokat. Ha semmi szupertitkos cucc nem volt rajta akkor elég...
2012. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszi!
2012. dec. 10. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!