Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri Playstation 3-mat...

Megéri Playstation 3-mat vennem? (Kérdések lent)

Figyelt kérdés

Még most leszögezem, hogy elsősorban nem a jövőbeli játékok miatt vennék, hanem amik már megjelentek(Beyond Two Souls, Last of Us, stb..)

Ezek a játékok nagyon tetszenek de csak ps3-on vannak sajnos.

De még sosem volt konzolom, csak PC-m így hát sokat nem tudok róla... A kérdéseim a következők:

1. Viszi-e a Blu-ray 3d-s filmeket?(van 3d-s tv-m)

2. Lehet-e rá házimozit kötni?

3. Kell-e hozzá állandó internet kapcsolat?(Nem akarok rajta netezni, arra ott a pc, de a mostani játékokat aktiválni/regisztrálni kell legalább is pc-n, pl:Assassin's Creed 4 a Uplay-en és nem tudom, hogy ez itt is így működik-e)


Ennyi lenne, de bármilyen fontos dolog jöhet amiről tudnom kéne.

Egyébként ezt néztem ki: [link]


Tudom, itt le van írva pár dolog, de szeretnék biztosra menni, ha már ennyi pénzt ráköltök.


Huhh, elég hosszúra sikeredet, de a válaszokat várom és előre is Köszönöm! :)



2014. márc. 19. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
1. Kérdés igen. 2. Kérdés igen, a 3. Azt nem tudom biztosan.
2014. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de még a 3. kérdés válaszára várok.

Meg lenne még 1: Usb-s vagy BLUETOOTHOS kontrollert vegyek még pluszba hozzá? Csak azért mert hallottam már olyat, hogy kicsit késik a jel a BLUETOOTH-nál és zavaró lehet.

2014. márc. 20. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Bluethutos nincs îs. Csak wifis se az nagyon jo. En is ilyet haszálok es nagyon jo. Es csak feltoltod egyszer es mega kB egy hetig. 5 meșter tavolsagbol is jatszhatsz Kabel nelkul vele. Dualshock3 kontrollernek hivjak asszem 15 vagy 20 ezer ft
2014. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már hogyne lenne Bluetooth-os....

Tessék itt van :

[link]

2014. márc. 22. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez wirelesses
2014. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ami gondolom annyit jelent, hogy vezeték nélküli, de lejjebb azt írják, hogy "Bluetooth csatlakoztathatóság a vezeték nélküli játékhoz! " szóval csak Bluetooth-al kapcsolódik a PS3-hoz. (Nem értek hozzá, még sosem volt ilyenem, de biztos nem wifi-vel kapcsolódik...)
2014. márc. 23. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom varsz-e meg valaszt a 3. kerdesre, de nem kell hozza allando net. Ha PSN+ ingyen jatekaval akarsz jatszani (amiert nem fizettel csak ingyen megkaptad a PSN+ tagsager; [link] akkor kell internet hozzaferes. Boltban vett jatek hasznalatakor NEM!
2014. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aron22 válasza:
mi kesik wireless kontrollernel ?? allandoan fos es jatekokkal jatszom meg sohase kesett , nem is ertem honnan jott vagy ki mondta neked , amugymeg wifi vel tok jol elvagy nemkell lankabellal szenvedned ahogy emlitetted nem akarsz multizni netezni oda tokeletesen elfer a wifi , psn re meg ha felakarsz felmesz , ha nem nem egyeni dontes :)
2014. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aron22 válasza:
fps* ( first person shooter pl.: cod , bf stb)
2014. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!