Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Celeron 1000M processzor...

Intel Celeron 1000M processzorról vélemények?

Figyelt kérdés

Nem játékra kell, nem vagyok 17 éves "gamer". HD videókra online, hd filmek nézésére, akadálymentes villámgyors netezésre (nyilván tudom, sávszélesség függő) gyors gépezésre kéne. Ehhez lenne egy HD grafikus kártya (1,8 GHz, 2 MB gyorsítótár, 2 mag) valamint 2GB 1600MHz-es DDR3-as SDRAM). Mit várhatok egy ilyen géptől? Mi a maximum, amit tudok vele csinálni? Laikus vagyok, nem nagyon értek az ilyesmihez.

Előre is köszönöm.


2014. febr. 10. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiket írtál arra bőven elég, sőt még egymagos géppel is lehet HD filmeket nézni, ha megfelelő VGA-t raksz mellé. Netezésre viszont ma már tényleg kell a két mag a sok JS miatt. Egyszóval a céljaidnak megfelelő a gép.
2014. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Mi az amit már nem bírna? meddig mehetek el? Zeneszerkesztő/felvevő programokat használok pl protools, guitar rig. És egyéb területeken mire tudnám még használni/kihasználni?
2014. febr. 10. 15:59
 3/6 BM-Striker ***** válasza:

Mostami géped milyen, és hogy futnak rajta azok a programok?


Nem ismerem a programokat, de azt meg tudom mondani, hogy az 1000M kb mennyivel jobb/rosszabb a mostani processzorodnál.

2014. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az itthoni gépem nagyon gyenge, ezeket a programokat nem itt használom. Feltételezem ez az 1000m proci, egy eléggé belépő szintű 2 magos cucc lehet, de ha minden igényemet kielégíti, akkor végülis nem zavar. :D
2014. febr. 10. 16:15
 5/6 BM-Striker ***** válasza:
Guitar Rig-hez jó, Pro Tools-hoz nem.
2014. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!