Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi éri meg jobban Gamer gép...

Ateszko97 kérdése:

Mi éri meg jobban Gamer gép vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem meg ehhez kérném a ti segítségeteket.
2013. dec. 31. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem lenne a 2 -3 xorosa a fullos gép ezt a konzolosok beszélik bele az emberekbe sajnos mert ők nem értenek a pc-hez igazán mindenből a legdrágábbat gondolják ki... játszhatsz te 90 ezer forintos gépen is és sokkal jobb grafikát kapsz cserébe lehet nem mindenel maxon de még mindig költség hatékonyabb szerintem.n
2013. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam konzolon, de ilyen játékárak mellett felejtsék el, hogy megveszem... Inkább van egy gépem, és csak azt veszem meg, ami tetszik, azt is feleannyiért, mint amennyiért konzolra adják.
2013. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem az xboxom pl ki van flashelve írtam rá sok játékot de a pc közelébe nem ér . ugri bugris verekedős játékok jók tény és való de ha nincs normális hd tv-d vagy monitorod amire rá tudod kötni akkor elég vacak.
2013. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!