Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi éri meg jobban Gamer gép...

Ateszko97 kérdése:

Mi éri meg jobban Gamer gép vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem meg ehhez kérném a ti segítségeteket.
2013. dec. 31. 18:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
xbox360 árban sokkal jobban megéri
2013. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen az kb 65 -70 böl ki jönne a gamer géphez meg csak a Vga lenne annyi ..
2013. dec. 31. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Most vagy 13 éves - Xboxon tudsz majd beadandót, házidogát, önéletrajzot írni? Még csak böngészni sem lehet rajta normálisan.
2013. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gépre lehet kalózkodni, boxra nem, hacsak nem vágod el teljesen az internettől. Ha olyan gazdag vagy, hogy ez nem szempont, akkor legegyszerűbb, ha veszel mindkettőt.
2013. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem van gépem meg xboxom is ami biztos az xbox 360 biztos nem pótolja a gépet. én fps multi játékot játszok és ezért jobban szeretem a gépet is de csak úgy lazulni egyet boxon fekvő helyzetből elég kényelmes . mennyi a kereted amúgy?
2013. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Xbox360 oké, hogy most olcsóbb, de arra a játékot vagy megveszed, vagy megbuheráltatod, ami után lőttek a garanciának és vagy tönkre megy vagy nem. Számítógépre már a dedósok is tudnak játékot szerezni a netről ingyenesen, ráadásul azzal bármit tudsz csinálni: netezni normálisan, videót szerkeszteni, filmet nézni, zenét hallgatni, írni, programozni, stb.
2013. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ez eddig oké csak egy fullos xbox 360 kijönne 60 -ból egy ütős gép pedig ennek a 2-3 szorosa lenne sajnos .
2013. dec. 31. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Gépet jobban, még ha nem is kalózkodsz akkor is olcsóbban kijössz a játékokból, gépel ugyanúgy rákötheted TV-re és nyomathatod gamepadon, és a képminőség és a játék választék is nagyobb(a PC egyéb lehetőségeiről nem is beszélve). Ott a steam, meg a sok bundle (indiegala.com, humblebundle.com, bundlestars.com, epicbundles.com, továbbá kinguin.net és társai) 3-5$ ért 200$ értékű teljes játékokat kapsz. Nekem valamiért a Steam közösség jobban bejön mint az Xboxos.
2013. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
xboxra is lehet kalózkodni csak macerásabb :D
2013. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"fullos xbox 360 kijönne 60 -ból"


Plusz 20 játékonként. Játék nélkül mivel fogsz játszani? Nyomkodod a menüt?

2013. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!