Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » No signal. VGA hiba?

No signal. VGA hiba?

Figyelt kérdés

A napokban jött meg az új VGA-m, kezdésnek feltettem a gépre az AC4-et, és mikor játszok vele (mind egy mennyi időt, akár 30 percet, akár egész nap ki se lépek), de amikor kilépek, vagy leteszem tálcára a játékot, hogy nézzek egy hőfokot, 10-20m másodperc, elmegy a kép és VGA no signal. És csak a játéknál figyeltem meg, ezt mikor kilépek belőle, vagy leteszem tálcára. Lehet, hogy játék hiba ? Vagy op. rendszer ? Vagy VGA ? De azaz érdekes, hogy nem mindig ma pl. nem csinálta ezt, egyik nap 8-szor is eljátszotta, valamikor csak 2-szer. És már mindent próbáltam, másik Windows-ot raktam fel, kiszedtem a kártyát újra beletettem megmozgattam az alkatrészeket, elvileg a monitor is jó, a hőfokok is rendben vannak.


Szóval a segítségeteket próbálom kérni, másnál is jelentkezett már ez a probléma, vagy láttátok már ?


Amúgy a játék nem eredeti, lehet rossz a crack, vírusos és az szórakozik ?



A segítséget előre is köszönöm !!



2013. dec. 27. 16:31
1 2
 11/12 macika55 ***** válasza:

Tedd fel a drivert még egyszer tiszta telepítéssel.

Jelöld be telepítéskor.

A sima frissítés nem mindig jön be.

2013. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Oda van bedugva, újra raktam a drivert is.

Tegnap reggel óta amúgy nem csinálta még.

De bekapcsoláskor az "Üdvözöljük/Bejelentkezés" előtt még mindig beugrik olyan 2-4 másodpercre, hogy VGA no signal (pedig ott nem szokott) , de utána be is kapcsol.

2013. dec. 28. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!